کد خبر: 109622 A

طی شش ماهه سال جاری؛

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل از وقوع ۷۱۴ مورد امدادونجات و اطفاء حریق طی شش ماهه سال‌جاری در این شهرستان خبرداد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل از وقوع ۷۱۴ مورد امدادونجات و اطفاء حریق طی شش ماهه سال‌جاری در این شهرستان خبرداد.

به گزارش ایلنا از آمل، حسین نذیری صبح امروز در برگزاری مانور بزرگ اطفاء این شهرستان با اعلام اینکه از این مورد ۴۳۵ واقعه عملیات اطفاء حریق بوده است، اذعان داشت: در این شش ماه ۲۷۹ مورد عملیات امداد و نجات از سوی آتش‌نشانان آملی انجام دادند.

وی با تاکید براینکه این عملیات نسبت به مشابه سال گذشته ۱۴ درصد کاهش داشته است، اظهار داشت: این سازمان هم‌اکنون به فعالیت آموزشی خود در مهدکودک‌ها، دانشگاه‌ها و مساجد و مدارس جهت پیشگیری از اطفاء حریق و حوادثآغاز کرده است.

نذیری شروع فعالیت نخستین ایستگاه آتش‌نشانی در آمل را ۵۶ سال پیش بیان و عنوان کرد: در سال ۱۳۳۶ آتش‌نشانی در این شهرستان با یک واحد به ارائه خدمات ایمنی و اطفاء حریق می‌پرداخت.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل هدف از برگزاری مانور بزرگ اطفاء حریق در این شهرستان را نشان دادن گوشه‌ای از فعالیت‌های این سازمان اشاره کرد و گفت: همچنین اجرای این مانور به منظور نمایش گذاشتن پیشرفته‌ترین دستگاه‌های خدمات ایمنی و امدادونجات و آشنایی شهروندان با آنها بوده است.

مانور بزرگ اطفاء حریق و امدادونجات با یک سناریوی تعیین شده با رژه ۲۰ خودروی سبک و سنگین دستگاه‌های امدادونجات و اطفاء حریق آغاز و با عملیات راپل، تشک نجات، امداد خودرو، اطفاء حریق کلبه و لاستیک در پل معلق آمل به پایان رسید.

آتش نشانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری امداد و نجات خودرو شهرستان آمل جاری حریق اطفاء امدادونجات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر