کد خبر: 109779 A

رئیس شورای اسلامی شهر آمل اعلام کرد:

رئیس شورای اسلامی شهر آمل آمادگی کامل شورای این شهر جهت تهیه و خرید هرگونه ماشین‌آلات آتش‌نشانی اعلام کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل آمادگی کامل شورای این شهر جهت تهیه و خرید هرگونه ماشین‌آلات آتش‌نشانی اعلام کرد.

به گزارش ایلنا از آمل، سرپرست فرمانداری ویژه آمل صبح امروز در برگزاری مانور اطفاء حریق و امدادونجات آمل که در پارکینگ پل معلق این شهر انجام شد، ضمن قدرشناسی از زحمات بی‌شائبه آتش‌نشانان که جان خود را برای شهروندان به خطر می‌اندازند، یادآور شد: این افراد طی شبانه‌روز آمادگی کاملی جهت مهار آتش و جلوگیری از حریق فعالیت دارند.

شعبانعلی واحدی با بیان اینکه در این عرصه قدردانی از آتش‌نشانان که در گرما و سرما فعالیت دارند، کافی نیست، ابرازداشت: مسئولان اجرایی باید در حد توان خود امکانات رفاهی آنها را فراهم کنند تا در جهت حفظ شهر کوشا باشند.

خسرو ابراهیم‌زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل در ادامه این مانور با اعلام اینکه شهرستان آمل در بحثایمنی سرآمد استان و حتی کشور است، اذعان داشت: دوره جدید شورای اسلامی شهر آمل به لحاظ امکانات به سازمان آمادگی کامل دارد.

وی با اشاره به اینکه آتش‌نشانان آملی یک نویدی را به لحاظ امنیت به مردم می‌دهند تا در زمان حادثه حضور داشته باشند، تصریح کرد: در راستای توسعه فرهنگی و آبادانی شهری شهروندان سهم بسیاری دارند.

ابراهیم‌زاده با تاکید براینکه آموزش به مردم موجب کاهش حوادثو حریق می‌شود، اظهار داشت: با توجه به آموزشی که از سوی سازمان آتش‌نشانی با همکاری شورایاران در محلات شهر آمل آغاز شده، جهت پیشگیری از حریق تاثیرگذار خواهد بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر آمل با اعلام اینکه فرهنگ شهروندی در این شهر باید ایجاد شود، بیان داشت: با ایجاد این فرهنگ استفاده از وسایط نقلیه در شهر ساماندهی و مردم خودروهای خود را به دلیل ضروری نبودن از خانه خارج نمی‌کند.

وی با بیان اینکه باید فرهنگ بیمه را بین مردم همگانی کرد، تصریح کرد: با توجه به ایجاد فرهنگ بیمه در یک سال کمتر ۱۰هزار از خانواده ها تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

آتش نشانی پوشش خانواده سازمان آتش نشانی سرما شورای اسلامی شهر شورای شهر فرهنگی و اجتماعی امنیت آمل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر