کد خبر: 112011 A

از سوی پلیس راه مازندران؛

در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور های کندوان(کرج، چالوس)، هراز و فیروزکوه در حوزه استحفاظی پلیس راه استان محدودیت های ترافیکی اعمال می شود.

فرمانده پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور های کندوان(کرج، چالوس)، هراز و فیروزکوه در حوزه استحفاظی پلیس راه استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، سرهنگ جعفر محمدنژاد گفت: با توجه به تعطیلات پایان هفته و نیز برای افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در این محورها اعمال خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه ۱۸مهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۹مهر از محورهای کندوان(کرج - چالوس)، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

وی با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس ادامه داد: همچنین تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت ۱۵روز جمعه الی ساعت ۲۰ روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز جمعه الی ۱۰روز شنبه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد(دزدبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.
سرهنگ محمدنژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع تریلی از محور هراز، گفت: تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و همچنین از ساعت شش الی ساعت ۲۴ روز جمعه از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و نیز از ساعت شش صبح الی ۲۴ روز جمعه از تهران به قائمشهر و برعکس ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران همچنین اعلام کرد: هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان(کرج، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه استان عادی و روان است.

وی افزود: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ و پیش شماره ۰۱۵۱ ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

پلیس راه پلیس راه استان ترافیک تعطیلات سوختی و فاسد شدنی شماره تلفن محور کرج چالوس محورهای مواصلاتی موتورسیکلت وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر