کد خبر: 112197 A

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران خبرداد:

این جشنواره برای دانش آموزان دوره متوسطه و با موضوعات مقاله، عکس و فیلم کوتاه، نقاشی و روزنامه دیواری برگزار می‌شود.

ایلنا: این جشنواره برای دانش آموزان دوره متوسطه و با موضوعات مقاله، عکس و فیلم کوتاه، نقاشی و روزنامه دیواری برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از ساری، سید علی ساداتی سلیمی گفت: در اجرای تفاهمنامه همکاری مشترک با ستاد مبارزه با مواد مخدر، سومین دوره جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم در مازندران برگزار می‌شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه اهداف، موضوعات و محورهای جشنواره، همچون دوره‌های گذشته، بدون تغییر اجرا می‌شود اظهار داشت: در سومین دوره جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم قالب‌های جشنواره، به ۵ رشته افزایش پیدا می‌کنند و به این ترتیب، علاوه بر رشته‌های مقاله، عکس و فیلم کوتاه، رشته‌های نقاشی و روزنامه دیواری نیز به جشنواره افزوده می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره برای دانش آموزان دوره متوسطه برگزار می‌شود تصریح کرد: والدین دانش آموزان و کارکنان مدارس نیز می‌توانند در بخش مقالات شرکت نمایند.

ساداتی زمان برگزاری جشنواره را از ۳۰ مهرماه جاری اعلام نمود و خاطر نشان کرد: پس از داوری نهایی آثار ارسالی به دبیر خانه، اختتامیه جشنواره در سطح استانی در اسفند ماه ۱۳۹۲ برگزار می‌شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه زمان برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره در سطح کشوری اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ است، گفت: در سال گذشته پس از ارسال ۲۸ آثار برگزیده استانی تعداد ۴ دانش آموز در بخش مقاله و یک نفر در بخش فیلم کوتاه به عنوان برگزیده کشوری انتخاب شدند.

آموزش و پرورش دانش آموز دانش آموزان ستاد مبارزه با مواد مخدر سلامت معاون نقاشی والدین روزنامه ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر