کد خبر: 112228 A

در ۶ ماهه نخست سال‌جاری صورت گرفت؛

واگذاری زمین در شهرکها و نواحی صنعتی، با هدف جذب سرمایه گذار و ارتقاء سطح تولید و ایجاد اشتغال در استان انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، از واگذاری ۳۰ هکتار زمین صنعتی به سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی استان، در ۶ ماهه نخست سال‌جاری، خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد گفت: واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، با هدف جذب سرمایه گذار و ارتقاء سطح تولید و ایجاد اشتغال در استان انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار داشت: در ۶ ماهه نخست سال‌جاری ۳۰ هکتار زمین صنعتی به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان واگذار شده است.

وفایی‌نژاد بیان داشت: بمنظور حمایت از بخش صنعت و تولید، سرمایه گذارانی که از تاریخ عقد قرارداد و در مدت معین، نسبت به ساخت و بهره برداری واحد تولیدی اقدام نمایند، از تخفیفات و مشوقات ویژه این شرکت، بهره‌مند خواهند شد.

وفایی‌نژاد با تأکید بر اینکه قرارداد واحدهای صنعتی راکد، فسخ و زمین اینگونه واحد‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بازپس گرفته می‌شود خاطر نشان کرد: شرکت شهرکهای صنعتی همواره بدنبال جذب سرمایه گذار، تقویت واحدهای تولیدی و صنعتی و افزایش تولید و اشتغال در سطح استان بوده و با فسخ قرارداد زمین‌های راکد و غیر فعال، بستر را برای حضور سرمایه گذاران جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فراهم می‌کند.

وی بیان داشت: زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان فراهم بوده و سرمایه گذاران واحدهای تولیدی و صنعتی، با استفاده از خدمات این شرکت درشهرک‌ها و نواحی صنعتی شامل آب، برق، گاز، مخابرات و جاده دسترسی، می‌توانند در تولید و رشد صنعت استان نقش مؤثری را ایفا نمایند.

وفایی‌نژاد افزود: در ۶ ماهه نخست سال‌جاری ۳۰ هکتار زمین به سرمایه گذاران واگذار شد و این در حالی صورت گرفته که در ۶ ماهه نخست سال گذشته، ۱۷ هکتار زمین صنعتی واگذار شده است که بیش از ۵۰ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

وی بیشترین زمین واگذار شده برای سرمایه گذاری را در شهرک های صنعتی بابلسر، جویبار، سلمانشهر، لاله آباد بابل و رستم کلا قائمشهر عنوان نمود.

ایجاد اشتغال جاده رشد زمین سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری صنعت گاز ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر