کد خبر: 113089 A

با حضور قائم مقام ریاست کل دادگستری مازندران؛

مراسم تودیع و معارفه ۴ رئیس دادستانی و شورای حل اختلاف آمل با حضور قائم مقام ریاست کل دادگستری و معاون قضایی دادگستری مازندران انجام شد.

مراسم تودیع و معارفه ۴ رئیس دادستانی و شورای حل اختلاف آمل با حضور قائم مقام ریاست کل دادگستری و معاون قضایی دادگستری مازندران انجام شد.

به گزارش ایلنا از آمل، این مراسم که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در نمازخانه دادگستری شهرستان آمل برگزار شد، حجت‌الاسلام سید رفیع موسوی‌ها معاون قضایی دادگستری کل استان مازندران و مرتضوی قائم مقام ریاست کل دادگستری استان حضور داشتند.

رئیس سابق دادگستری شهرستان آمل عدالت و ستاندن حق مظلومیت را از وظایف دستگاه‌های قضایی بیان کرد و گفت: افتخار بزرگی است که هر فردی از جامعه لباس مقدس نظام اسلامی را برتن می‌کند.

سیداحمد عمادی مجد با بیان اینکه تغییر و جایگزینی در پست مدیریتی پویایی و نشاط را در دستگاه به همراه دارد، اظهار داشت: هر کدام از این مدیران به منظور احقاق حق مظلوم در دستگاه‌های قضایی قرار می‌گیرند.

حجت‌الاسلام سید رفیع موسوی‌ها معاون قضایی دادگستری کل استان مازندران نیز سعه صدر داشتن را از صفات بارز دستگاه‌های قضایی بیان و عنوان کرد: قضات با داشتن سعه صدر در رسیدگی به امور قضایی فردی موفق در جامعه خواهند بود.

وی ابراز داشت: در اجرای کار‌ها باید صبور بود و آثار سعه صدر ایجاد بصیرت است.

در این مراسم طی حکمی از سوی رییس کل دادگستری استان مازندران اصغر طالبی به عنوان دادستان جدید آمل، جهانبخش حسن‌زاده پس از ۱۰ سال از ریاست دادگاه انقلاب آمل به سمت ریاست شورای حل اختلاف این شهر معرفی شدند.

همچنین از زحمات سه ساله رحیم فولادی به عنوان دادستان سابق آمل و حیدری رئیس شورای ح اختلاف آمل با بیش از سی‌ سال خدمت به نظام در عرصه دستگاه قضایی با اهدای لوح تقدیر و جوایز قدردانی به عمل آمد.

استان مازندران انقلاب تودیع و معارفه جامعه دستگاه قضایی مسئولان استانی و شهرستانی معاون نظام اسلامی دادگستری دادستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر