کد خبر: 113208 A

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش و ورزش و جوانان مازندران و پشتیبانی باشگاه ورزشی کاله، طرح استعدادیابی دانش آموزان در رشته‌های والیبال و بسکتبال برگزار می‌شود.

با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش و ورزش و جوانان مازندران و پشتیبانی باشگاه ورزشی کاله، طرح استعدادیابی دانش آموزان در رشته‌های والیبال و بسکتبال برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از ساری، صبح امروز در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان و با حضور سعادتمند مدیر کل ورزش و جوانان، جلسه بررسی راهکارهای اجرایی طرح استعداد یابی در ۲ رشته ورزشی بسکتبال و والیبال با همکاری باشگاه ورزشی کاله آمل و هیأت‌های بسکتبال و والیبال استان برگزار شد.

محمد علی امیری مدیرکل آموزش و پرورش استان، ضمن تشکر از پیشنهاد چنین طرحی از سوی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، ضمن استقبال از استعدادیابی رشته‌های مختلف ورزشی در بین دانش آموزان، مازندران را قطب ورزش کشور نامید و افزود: خوشبختانه استان مازندران بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در همه زمینه‌ها نیروی انسانی ماهر دارد و در ورزش نیز مازندران در کشور سرآمد هست.

امیری با بیان اهمیت موضوع تربیت بدنی در وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران از انجام طرح استعدادیابی ورزشی در قالب برگزاری لیگ‌های دانش آموزی استقبال می‌کند و هرگونه همکاری را با اداره کل ورزش و جوانان استان، هیأت‌های والیبال و بسکتبال و باشگاه ورزشی کاله خواهد داشت.

وی از موفقیت‌های اخیر ورزش مازندران و تلاش‌های قابل تحسین سعادتمند مدیرکل ورزش و جوانان مازندران قدردانی نمود.

در ادامه نیز احمد سعادتمند مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از امیری مدیر کل آموزش و پرورش بابت همکاری‌های صمیمانه در جهت رشد و اعتلای ورزش استان، طرح استعدادیابی در ۲ رشته ورزشی بسکتبال و والیبال را طرحی بسیار ارزشمند نام برد و گفت: قطعا با انجام این طرح بزرگ استعداد یابی شاهد معرفی چهره‌ها و استعدادهای نهفته ۲ رشته پرطرفدار والیبال و بسکتبال در استان خواهیم بود.

بهمن سلیمانی مدیرعامل باشگاه کاله و رئیس هیئت بسکتبال استان نیز در خصوص جزئیات این طرح گفت: با توجه به بررسی‌های به عمل آمده و وجود استعدادهای منطقه‌ای در ۵ شهرستان تنکابن، آمل، بابل، ساری و بهشهر طرح مذکور بصورت پایلوت و در قالب لیگ دانش آموزی انجام می‌شود و قطعا در خلال برگزاری این طرح استعدادهای فراوانی در رشته‌های والیبال و بسکتبال به تیم‌های ملی معرفی خواهند شد.

رئیس سازمان لیگ بسکتبال کشور نیز در پایان از نگاه حمایتی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و مدیرکل آموزش و پرورش استان تشکر کرد.

وفائی‌نژاد رئیس هیئت والیبال استان نیز ضمن استقبال از طرح استعداد یابی و لیگ دانش آموزی در رشته والیبال، هیئت والیبال استان را در اجرای این طرح بسیار علاقه‌مند عنوان نمود و برای هرگونه همکاری لازم اعلام آمادگی نمود.

آموزش و پرورش اداره کل آموزش و پرورش استان استان مازندران بسکتبال دانش آموزان سازمان لیگ مقام معظم رهبری والیبال ورزش و جوانان ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر