کد خبر: 113211 A

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، از شناسائی و دستگیری سارقان درب‌های فلزی فاضلاب شهری در این شهرستان خبرداد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از شناسائی و دستگیری سارقان درب‌های فلزی فاضلاب شهری در این شهرستان خبرداد.

به گزارش ایلنا از قائمشهر، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ «محمدرضا قدمی» با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت دریچه‌های چدنی شرکت آب و فاضلاب، مخابرات و گاز و همچنین پل‌ها و دریچه‌های فلزی روی کانال‌های فاضلاب در سطح شهرستان قائم شهر، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و وقوع حوادثناگوار سقوط افراد و وسایل نقلیه به داخل این دریچه‌ها به علت فقدان محافظ، ماموران کلانتری ۱۳ این فرماندهی حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به دو نفر راننده وسرنشین یک دستگاه خودرو پراید که در حال سرقت دریچه‌های چدنی فاضلاب بوده، مظنون شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر افزود: این افراد که با مشاهده ماموران قصد فرار داشته‌اند با عکس العمل سریع و غافلگیرانه ماموران خودرو متوقف و مته‌مان به نام‌های «حافظ – ر» ۲۵ساله و «فرشاد – ب» ۲۷ ساله دستگیر شدند.

وی افزود: مته‌مان در تحقیقات فنی پلیسی به چندین فقره سرقت اعتراف و عنوان داشته‌اند، اموال مسروقه را در ضایعات فروشی فردی به نام «الف» به فروش رسانده‌اند.

قدمی با اشاره به شناسائی محل فروش اموال مسروقه از کشف ۲۱ درب چدنی شرکت آب و فاضلاب، ۱۹ عدد پل آهنی شهرداری، ۹ عدد درب چدنی اداره گاز کشف و ضبط شد.

گفتنی است، مته‌مان پس ازتشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

خودرو سرقت شرکت آب و فاضلاب شهرداری کشف و ضبط گاز مخابرات وسایل نقلیه شهرستان قائم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر