کد خبر: 113238 A

شهردار ساری:

شهردار ساری ضمن موفق دانستن پروژه احداثکانال برای مهار آبهای سطحی از برنامه‌ریزی برای احداثچهار کانال دیگر خبر داد.

مهدی عبوری، شهردار ساری ضمن موفق دانستن پروژه احداثکانال برای مهار آب‌های سطحی از برنامه‌ریزی برای احداثچهار کانال دیگر خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، مهدی عبوری در پیوند با احداثاین کانال‌ها گفت: خوشبختانه سازمان عمران شهرداری ساری به چنان جایگاه رفیعی دست یافته است که قادر به ساخت و تولید کانال‌های عظیم است و این امر یعنی یک گام بزرگ در راستای خودکفایی شهرداری ساری برای همین هم پس از گفت‌و‌گو با مدیرعامل سازمان عمران و اطمینان خاطر از اینکه توان تولید این کانال‌ها را در حجم بالایی داریم تصمیم گرفته شد تا در چهار محور دیگر هم احداثاین کانال‌ها را آغاز کنیم.

شهردار ساری در همین باره افزود: البته این پروژه‌ها هزینه بسیار سنگینی را به شهرداری تحمیل می‌کند و برای همین هم انتظار داریم تا مسئولان بالادستی و به‌ویژه سازمانهایی که از مزیت‌های مرکز استان بهره می‌گیرند در این ارتباط همکاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در چهار منطقه‌ای که هنگام بارندگی شدید معابر دچار آبگرفتگی می‌شوند این کانال‌ها احداثمی‌شوند تاکید کرد: قبل از هر چیز از مردم ساری بخاطر صبوری در برابر مشکلات ایجاد شده در راه رفع عقب ماندگی‌های شهر عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم مثل همیشه کمال همکاری را به‌عمل آورند تا پروژه‌ها با سرعت لازم الاجرا شوند.

شهرداری مشکلات ساری عملیات آب پروژه شهردار کانال سطحی احداثچهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر