کد خبر: 117743 A

وزیر اطلاعات:

خوشبختانه امروز امنیت مثال زدنی در کشورمان حکم فرماست که با مجاهدت خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج) محقق گردیده است.

وزیر اطلاعات گفت: زندگی و سیره امام حسین(ع) برای همه ما درس آموز و روشن کننده راه است.

به گزارش ایلنا از ساری، حجت الاسلام والمسلمین علوی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اطلاعات استان مازندران با بیان اینکه همه کردار و رفتار ما باید در چهارچوب احکام اسلام و بر مبنای رضایت خدا باشد، بیان داشت: تکیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه عرصه‌ها بر احکام شرع و اسلام است.

وی با اشاره به توصیه‌های موکد مقام معظم رهبری بر رعایت شرعیات و تبعیت از اسلام توسط وزارت اطلاعات، تصریح کرد: امروز وزارت اطلاعات بر اساس این رهنمود‌ها محور فعالیت خود را حول سه موضوع شرع، اخلاق و قانون بنا نهاده است.

حجت الاسلام علوی تولید نعمت امنیت پایدار در چارچوب شرع مقدس اسلام را مهم‌ترین خدمت وزارت اطلاعات دانست و افزود: مجاهدت سربازان گمنام امام زمان(عج) توسط مقام معظم رهبری به مجاهدت خاموش تعبیر شده است.

وی چارچوب فعالیت‌های وزارت اطلاعات را بر مبنای قرآن اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: قرآن کریم امنیت پایدار را امنیت فرهنگ بنیان می‌داند.

وی بیان نمود: امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری با حساسیت خاصی فعالیت‌های وزارت اطلاعات را دنبال می‌کردند.
علوی با اشاره به نا‌امنی‌های موجود در کشورهای منطقه، تاکید کرد: خوشبختانه امروز امنیت مثال زدنی در کشورمان حکم فرماست که با مجاهدت خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج) محقق شده است.

گفتنی ست در پایان این مراسم از خدمات حق پرست تقدیر و سبحانی به عنوان مدیرکل اطلاعات استان مازندران معرفی شد.

استان مازندران امام خمینی امام زمان قانون مراسم تودیع و معارفه مقام معظم رهبری نظام اسلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ساری امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر