کد خبر: 118685 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبرداد:

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از پیشرفت ۵۰ درصدی بهینه سازی مدول اول و اجرای مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چمستان نور خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از پیشرفت ۵۰ درصدی بهینه سازی مدول اول و اجرای مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چمستان نور خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، عباسعلی وفایی‌نژاد در بازدید از مراحل اجرایی پروژه تصفیه خانه شهرک صنعتی چمستان نور گفت: بهره برداری و استفاده از تصفیه خانه فاضلاب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، علاوه بر حفاظت و نگهداری از محیط زیست و جمع آوری و دفع پسآب‌های واحدهای تولیدی و صنعتی، موجب استفاده مجدد بخشی از آبهای تصفیه شده در قالب ایجاد فضای سبز می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران اظهار داشت: تصفیه خانه مدول اول شهرک صنعتی چمستان با ظرفیت پالایش ۳۵۰ مترمکعب در شبانه روز، در حال بهینه سازی است که در کنار این پروژه، اجرای مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب این شهرک صنعتی نیز با ظرفیت پالایش ۱۵۰ مترمکعب در شبانه روز، با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

وفایی‌نژاد افزود: برای اجرای این پروژه، مبلغ ۱۱ میلیارد ریال از محل منابع استانی و داخلی شرکت هزینه خواهد شد.

وی بیان داشت: استان مازندران دارای ۱۱ تصفیه خانه فاضلاب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوده که روزانه ۵۲۱۵ مترمکعب فاضلاب واحدهای تولیدی و صنعتی مورد پالایش مستمر و ارزیابی قرار می‌گیرند.

وفایی‌نژاد تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی با توجه به شرایط اقلیمی استان و منطقه، همواره به دنبال حفظ محیط زیست و فضای سبز قدم برداشته که ساخت بیشترین تصفیه خانه فاضلاب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را می‌توان از جمله اقدامات این شرکت نام برد.

استان مازندران پالایش روابط عمومی فضای سبز محیط زیست صنعتی شهرک تصفیه مدول چمستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر