کد خبر: 118762 A

رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر:

رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر گفت: یازدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد در سالن جدید برگزار می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر گفت: یازدهمین دوره رقابت‌های کشتی بین المللی شهید هاشمی‌نژاد در سالن جدید برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از بهشهر، سیدعسگری اکبری اظهار کرد: ساخت این سالن که از آرزوهای دیرینه مردم بهشهر بود، با تلاش‌های صورت گرفته در ماه‌های اخیر برای برگزاری مسابقات بین المللی کشتی شهید هاشمی‌نژاد آماده می‌شود.

وی گفت: این رقابت‌ها، به مسابقاتی تاثیرگذار در رده سنی جوانان تبدیل شده است و می‌طلبد از تمام ظرفیت‌های شهرستانی و استانی برای برگزاری مطلوب آن استفاده کنیم.

رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر افزود: با پیگیری‌های فراوان نماینده مردم بهشهر در مجلس و فرماندار، بودجه‌های مناسبی برای تکمیل این تالار ورزشی جذب شد و در مدت زمان باقیمانده تا برگزاری مسابقات، شاهد تکمیل این سالن خواهیم بود.

اکبری ادامه داد: با برنامه ریزی انجام شده، همزمان با آغاز یازدهمین دوره رقابت‌های کشتی بین المللی شهید هاشمی‌نژاد، مراسم افتتاحیه این سالن ورز شی نیز برگزار می‌شود.

وی افزود: کار ساخت سالن شهید هاشمی‌نژاد بهشهر از سال۷۰ آغاز شد، اما تاکنون به بهره برداری نرسیده است.

رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر ادامه داد: احداثاین سالن ورزشی در سال۷۰ دارای توجیه بود و در آن زمان از مکان‌های بسیار مجهز محسوب می‌شد، اما در شرایط کنونی متناسب با جمعیت شهرستان نیست و کارآیی لازم را نخواهد داشت.

یازدهمین دوره رقابت‌های کشتی بین المللی شهید هاشمی‌نژاد ۱۴ و ۱۵ آذر با حضور تیم‌های بر‌تر استان‌های کشور و ۳ تیم خارجی در بهشهر برگزار می‌شود.

اداره ورزش و جوانان استان های کشور بودجه رقابت فرماندار کشتی نماینده مردم سالن شهید بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر