کد خبر: 119664 A

استاندار مازندران:

بیش از ۹ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر و بیش از ۲۸۰۰ واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان آماده افتتاح است.

استاندار مازندران گفت: بیش از ۹ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر و بیش از ۲۸۰۰ واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان آماده افتتاح است.

به گزارش ایلنا از ساری، ربیع فلاح جلودار در جلسه شورای مسکن استان بیان داشت: تعهدات باقی مانده مسکن مهر باید تا پایان سال‌جاری به اتمام برسد.

وی با اشاره به آماده افتتاح بودن حدود ۱۲ هزار واحد مسکن مهر در استان، تصریح کرد: واحدهای آماده، در آذرماه و یا دهه فجر طی مراسمی به بهره برداری خواهد رسید.

فلاح با اشاره به دریافت سود بیشتر از ۴ درصد توسط برخی بانک‌های عامل، اذعان داشت: دولت سود ۴ درصد برای شهرستان‌ها و ۷ درصد برای مراکز استان‌ها را برای تسهیلات مسکن مهر ابلاغ نمود و این قابل قبول نیست که برخی بانک‌ها این مبلغ را افزایش دهند.

استاندار مازندران با بیان اینکه نباید هیچ مشکلی برای مردم در این زمینه پیش آید، اظهار داشت: در این رابطه با بانک مرکزی مکاتبه خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد شدید از عدم حضور مدیران کل در این جلسه، افزود: حضور مدیر ارشد دستگاه در اینگونه جلسات، مهم و ضروری ست و عدم حضور هم باید با اجازه شخص استاندار باشد.

فلاح جلودار روند جلسه را منفی و بدون بازده لازم توصیف کرد و ادامه داد: برخی موارد که در این جلسه مطرح شد باید در جلسات کوچک‌تر و خیلی وقت پیش به نتیجه می‌رسید، اینگونه رفتار‌ها و اظهار بی‌اطلاعی از یک موضوع که بار‌ها مطرح شده و به دلیل کوتاهی دستگاه مربوطه هنوز بلا تکلیف مانده، درشان این جلسه نیست.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: در شرایطی که با مشکل کمبود بودجه مواجه هستیم، نباید با کم کاری و بی‌توجهی، همین فرصت‌ها را هم از دست بدهیم.

بانک مرکزی بودجه دولت دهه فجر مسکن مسکن مهر مازندران ساری واحد آماده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر