کد خبر: 119776 A

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

با تدابیر اتخاذ شده شهرستان ها و مناطق ۳۲ گانه استان هر کدام با برنامه ریزی خاص خود این برنامه را اجرا می نمایند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران گفت: با تدابیر اتخاذ شده شهرستان‌ها و مناطق ۳۲ گانه استان هر کدام با برنامه ریزی خاص خود این برنامه را اجرا می‌نمایند.

به گزارش ایلنا از ساری، حسین کمالی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران گفت: هشتم محرم، دانش آموزان مازندران میدان دار عزاداری امام حسین(ع) هستند.

وی اظهار داشت: با تدابیر اتخاذ شده شهرستان‌ها و مناطق ۳۲ گانه استان هر کدام با برنامه ریزی خاص خود این برنامه را اجرا می‌نمایند.

معاون پرورشی و فرهنگی استان تصریح کرد: روز سه شنبه ۲۱ آبان، دانش آموزان با تجمع در مدارس و حرکت در قالب هیات‌های عزاداری در مسیر‌های تعیین شده و نهایتا عزاداری متمرکز محبت خود را به اهل بیت به نمایش خواهند گذاشت.

وی خاطر نشان کرد: مکتب اهل بیت مکتب تربیت کننده است و به طریق اولی عزاداری برای حضرت ابا عبدالله(ع) سازنده است و مصداق بارز آن انقلاب ما و جوانان آن است که جهان را معطوف به خود کرده است.

وی با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان دانش آموز و فرهنگی عزت امروز مردم و کشور را مرهون ایثار آنان توصیف کرد و تصریح کرد و افزود: هیات‌های عزاداری به یاد شهیدان دانش آموز و فرهنگی از مدرسه حرکت خواهند کرد.

کمالی تمامی برنامه توسط خود دانش آموزان انجام خواهد شد ادامه داد: توجه جوانان و نوجوانان دانش آموز در این عزاداری هنر خود را عرضه خواهند کرد.

آموزش و پرورش امام حسین انقلاب اهل بیت جهان حسین کمالی دانش آموزان عزاداری محرم ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر