کد خبر: 121446 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی آمل خبرداد:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل از توزیع ۲ هزار جلد کتاب به مناطق مختلف این شهرستان در هفته کتاب و کتاب‌خوانی خبرداد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل از توزیع ۲ هزار جلد کتاب به مناطق مختلف این شهرستان در هفته کتاب و کتاب‌خوانی خبرداد.

به گزارش ایلنا از آمل، محمد محمدی صبح امروز در گفت‌وگو با ایلنا با بیان اینکه به مناسبت هفته کتاب‌خوانی ۳۲ برنامه از سوی اداره فرهنگ و ارشاد به اجرا در می‌آید، یادآور شد: در این هفته دو نمایشگاه کتاب در دو نقطه از سطح شهر آمل برپا شده است.

وی با تاکید براینکه نمایشگاه کتاب در جوار امام‌زاده ابراهیم(ع) در زمینی به مساحت ۱۲۰ مترمربع برپا شده است، اظهار داشت: نمایشگاه دیگر در کنار ساختمان ۱۵ بنیاد خرداد به صورت دائمی قرار گرفته است.

محمدی موضوعات کتاب‌های نمایشگاه‌ها را در محوریت تاریخی، رمان، فرهنگی، هنری، علمی و مذهبی بیان و عنوان کرد: در این هفته با هماهنگی بخشداران شهرستان آمل و معرفی منطقه‌ای جهت توزیع کتاب حدود ۲ هزار جلد کتاب بین آملی‌ها عرضه خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ‌وارشاد اسلامی آمل تصریح کرد: از این تعداد کتاب حدود ۱۵۰ جلد برای منطقه محروم ملت‌آباد در نظر گرفته شده که با حضور اعضای انجمن کتاب‌خانه‌ عمومی در این هفته توزیع می‌شود.

وی با اعلام اینکه هم‌اکنون شهرستان آمل دارای ۱۰ کتابخانه عمومی است، اذعان داشت: دو کتابخانه روستاهای وسطی‌کلا و اسکومحله با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست که دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

محمدی خاطرنشان کرد: با توجه به کلنگ‌زنی سه کتابخانه دیگر در هفته دولت سال‌جاری این پروژه‌ها در دهه فجر سال ۹۳ به بهره‌برداری خواهد رسید.

اداره فرهنگ و ارشاد دولت دهه فجر رمان فرهنگی هنری نمایشگاه کتاب شهرستان ملت آمل کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر