کد خبر: 121513 A

سرپرست فرمانداری ویژه آمل:

سرپرست فرمانداری ویژه آمل تاکید بر اجرای برنامه‌ها در هفته بسیج با محوریت شهیده شاخص سال‌جاری سیدطاهره هاشمی داشت.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل تاکید بر اجرای برنامه‌ها در هفته بسیج با محوریت شهیده شاخص سال‌جاری سیدطاهره هاشمی داشت.

به گزارش ایلنا از ساری، شعبانعلی واحدی صبح امروز در جلسه ستاد بزرگداشت هفته بسیج این شهرستان آزادسازی سوسنگر را از مهمترین واقعه هشت سال دفاع مقدس بیان کرد و گفت: بسیجیان ما پس از صدور فرمان امام راحل نسبت به آزادسازی این شهرطی یک روز با تمام قدرت به مبارزه با نیروهای حذب بعثپرداختند.

وی با بیان اینکه آن روز به عنوان یک روز ماندگار در تقویم جمهوری اسلامی به ثبت رسیده است، ابراز داشت: امسال برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان آمل با توجه به نام‌گذاری شهیده شاخص سال باید هر چه باشکوه‌تر برگزار شود.

واحدی تصریح کرد: هم‌اکنون با تشکیل ستاد بزرگداشت بسیج ۹ کمیته با ۵۶ عضویت فعالیت خود را در این شهرستان آغاز کرده است.

مدیرآموزش‌وپرورش شهرستان آمل در ادامه این جلسه از برگزاری همایش علمی با محوریت جنگ نرم در هفته بسیج خبرداد و گفت: در این همایش با حضور کارشناس‌های علمی سعی می‌شود تا دانش‌آموزان را از اهداف دشمنان اسلام نسبت به برنامه جنگ نرم آگاه کرد.

حمید محمدنسب یادآور شد: در این هفته با حضور مخترعین جشنواره اختراعات و ابداعات دانش‌آموزی به اجرا در می‌آید.

وی با اعلام اینکه شهرستان آمل در روز ۱۳ آبان‌ماه سال‌جاری بی‌نظیرترین راهپیمایی استان را به خود اختصاص داده است، اذعان داشت: همزمان با دسته‌روی هیات‌های مذهبی دانش‌آموزان در مدارس این شهرستان سعی داشته این دسته‌ها در مدارس روستاها نیز به اجرا درآید.

مدیر آموزش‌وپرورش آمل خاطرنشان کرد: با هماهنگی پایگاه‌های مقاومت بسیج حلقه‌های صالحین در کلیه مدارس شهر و روستا فعالیت دارند.

وی اضافه کرد: در هفته بسیج وبلاگ‌‌نویسی با زمینه حجاب و عفاف در آموزش‌وپرورش آمل فعال است که کلیه فرهنگیان می‌توانند از آن مورد استفاده قرار دهند.

۱۳ آبان بسیج تقویم جنگ حجاب دانش آموزان شاخص وبلاگ هشت سال دفاع مقدس اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر