کد خبر: 121516 A

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بر تعامل دستگاه‌های اجرایی در عرصه پدافند غیرعامل تاکید کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بر تعامل دستگاه‌های اجرایی در عرصه پدافند غیرعامل تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از ساری، علیرضا یونسی رستمی در مراسم تجلیل از فعالان عرصه پدافند غیرعامل مازندران اظهار داشت: شریعت اسلام مقابله آگاهانه در مقابل دشمن را تاکید کرده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران آمادگی کشور در مقابله با دشمن را بالا دانست و گفت: در دوران دفاع مقدس شاهد جلوه، جلال حق و عظمت الهی بودیم.

وی به نبرد سایبری اشاره کرد و ادامه داد: در این نبرد باید با استفاده از امکانات موجود جنبه‌های دفاعی خود را تجهیز نماییم.

یونسی با تاکید براینکه با استفاده از اندیشه‌های قشر دانشگاهی برای افزایش دفاع از جنگ‌های نوین استفاده شود، خاطر نشان کرد: اقدامات دفاعی باید با حفظ همه موارد امنیتی صورت گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه رویکرد کنونی دشمنان جمهوری اسلامی برای مقابله با کشور به صورت فرهنگی است، افزود: شاهد تغییر ماهیت جنگ دشمن با جمهوری اسلامی هستیم.

معاون استاندار مازندران مذاکره غرب با جمهوری اسلامی را نوعی ابزار جنگی عنوان کرد و ادامه داد: جریان ۱ + ۵ جنگی است که آمریکا و کشورهای غربی در نبرد خود برای مقابله با کشور ما تدارک دیدند.

یونسی با تاکید بر اینکه توانایی‌های کشور در مقابله با ترفند‌های دشمن بالا است، تصریح کرد: ماهیت آمریکا در این مذاکرات و تعارف‌ها ظالمانه می باشد و هدف مذاکره کنندگان ما حفظ حقوق مردم است.

جمهوری اسلامی جنگ حقوق دستگاه های اجرایی دوران دفاع مقدس کشورهای غربی معاون سیاسی امنیتی استاندار امنیتی ساری اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر