کد خبر: 122045 A

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خبرداد:

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از ثبت‌نام ۷۸۱ نفر در مرحله مقدماتی بیست و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران و گروه‌های کار نمونه در استان خبر داد.

علی بابایی‌کارنامی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: انتخاب و معرفی کارگران نمونه در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی براساس ثبت‌نام کارگران و گروه‌های کار استان مازندران در سامانه جشنواره توسط کمیته فنی استانی انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا از ساری، وی با اشاره به شروع کار کمیته فنی استان برای معرفی کارگران و گروه‌های کار نمونه افزود: این کمیته متشکل از کار‌شناسان فنی امور اجتماعی و بازرسی کار این اداره‌کل، سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای است که باید در فرصت معین با بررسی‌های دقیق از هر بخش یک کارگر و یک گروه کار نمونه را انتخاب و معرفی کنند.

بابایی‌کارنامی خاطرنشان کرد: کارگران و گروه‌های کار نمونه از مفاخر جامعه کار و تولید هستند و وجود عواملی مانند اختراع، خلاقیت و نوآوری، افزایش بهره‌وری و بومی‌سازی تکنولوژی در اقدامات این نخبگان علاوه بر توسعه استان رویکردی نوین در جامعه ایجاد می‌کند.

جشنواره امتنان از کارگران و گروه‌های کار نمونه در راستای اجرای ماده ۱۹۵ قانون کار برای ایجاد انگیزه و تشویق نیروهای کارگری مولد، متخصص، مخترع و مبتکر همه ساله توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود.

استان مازندران جامعه خلاقیت سازمان صنعت معدن و تجارت صنعت فنی و حرفه ای قانون کار کار و رفاه اجتماعی نخبگان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر