کد خبر: 122052 A

جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبرداد:

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از ۳۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی درسطح استان خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از ۳۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی درسطح استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «روح الامین قاسمی» با اعلام خبر فوق افزود: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تشکیل تیم‌های عملیاتی متشکل از پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی در چندین مرحله عملیات موفق شدند، بیش از ۳۰ کیلو و ۷۱۲ گرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کنند.

وی تصریح کرد: در این عملیات‌ها ماموران موفق شدند، بیش از ۳۸۰ متهم به تهیه وتوزیع مواد مخدر و خرده فروش را شناسائی و دستگیر کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام ۳ کارگاه تولید پایپ از آلات استعمال مواد مخدر شیشه و کشف ۳۵۰۰عدد پایپ خبر داد و افزود: بیش از ۳هزار عددانواع قرص ترامادول از مته‌مان کشف و ضبط شد.

سرهنگ قاسمی از مقابله با سارقان دراین طرح خبرداد وافزود: ماموران با شناسائی چندین متهم به سرقت موفق شدند، مقادیر زیادی اموال مسروقه را به همراه ۳۹ دستگاه انواع خودرو وموتور سیکلت کشف و ضبط کنند.

این مقام مسئول با تاکید بر استمرار طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز از عزم جدی پلیس در مقابله با خرده فروشان مواد مخدر و سارقان خبر داد وافزود: پلیس قاطعانه با هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

پلیس مبارزه با مواد مخدر جرم خودرو سرقت فرمانده انتظامی قانون کشف و ضبط مواد مخدر ناهنجاری امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر