کد خبر: 122347 A

مدیر کمیته امداد آمل خبرداد:

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل با اشاره به اجرای طرح احسان حسینی در این شهرستان از توزیع ۲ تن برنج بین نیازمندان آملی در ایام محرم خبر داد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل با اشاره به اجرای طرح احسان حسینی در این شهرستان از توزیع ۲ تن برنج بین نیازمندان آملی در ایام محرم خبر داد.

به گزارش ایلنا از آمل، رمضان علیپور عصر امروز در گفت‌و‌گو با ایلنا با بیان اینکه در ایام دهه نخست محرم امسال ۲ تن برنج بین نیازمندان آملی توزیع شده است، یادآور شد: این مقدار برنج به ارزش ۶۰ میلیون ریالی این کمک‌رسانی به نیازمندان بوده است.

به گفته وی توزیع برنج بین مستمندان تحت حمایت از طریق خیران انجام شد.

علیپور با تأکید بر اینکه در صبح روزهای دهه نخست محرم‌الحرام مراسم عزاداری سالار شهیدان در این اداره برگزار شد، ادامه داد: در روز هفتم محرم نیز بین نیازمندان اطعام‌دهی انجام شد.

این مسئول تصریح کرد: برای بازدید از وضعیت معیشتی محرومان در روستا‌ها حضور یافته و با شرکت در مراسم‌های محرم در این مناطق برنامه‌های و فعالیت‌های امداد را تشریح کردیم همچنین این برنامه‌ها در سطح مساجد شهر نیز انجام گرفت.

وی در اشاره به برگزاری طرح احسان حسینی در بین مستمندان جامعه، خاطرنشان کرد: جهت‌دار کردن نذورات مردمی با هدف بهره‌رساندن به نیازمندان واقعی، تقویت و تبیین فرهنگ احسان مومنین به نیازمندان با لحاظ کردن جایگاه ارزشی احسان حسینی و استفاده از ظرفیت معنوی در راستای آمادگی روحی و روانی مومنین برای خدمت به نیازمندان در ماه‌های محرم و صفر از اهداف این طرح است.

استفاده از ظرفیت برنج جامعه روحی و روانی عزاداری کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی محرم روستا نیازمندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر