کد خبر: 122352 A

از سوی پلیس راه مازندران اعلام شد؛

پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران در اطلاعیه ای از اعمال محدودیت های ترافیکی از چهارشنبه ۲۹ آبان ماه در محورهای مواصلاتی مازندران خبر داد.

به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه در محور‌های مواصلاتی استان اعمال خواهد شد. تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه دوم آذرماه از محور کندوان، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، براساس این گزارش، تردد انواع تریلی و کامیون‌ها از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع. تردد انواع وسایل نقلیه نیز از ساعت ۱۴.۳۰ دقیقه روز جمعه یکم آذرماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه دوم آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷.۳۰ دقیقه روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه می‌ شود.

تردد کلیه کامیون‌ها به استثنای کامیون‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه و از ساعت شش صبح تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۳۰ آبان و جمعه یکم آذرماه از محور هراز ممنوع است.

تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای تریلر‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه یکم آذرماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک راه‌های مازندران با شماره تلفن ۲۱۸۲۹۳۴ با پیش شماره ۰۱۵۱ به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه‌های استان است.

پلیس راه سوختی و فاسد شدنی شماره تلفن فرماندهی انتظامی کنترل ترافیک محور کرج چالوس محورهای مواصلاتی وسایل نقلیه مازندران ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر