کد خبر: 122996 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبرداد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از هزینه ۸ میلیارد ریالی برای اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بشل خبرداد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از هزینه ۸ میلیارد ریالی برای اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بشل خبرداد.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد در جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بشل گفت: این شهرک صنعتی جزء معدود شهرکهای صنعتی استان است که ظرفیت برای ورود سرمایه گذاران درصورت فسخ قرارداد واحدهای راکد و غیرفعال را دارد و این یک فرصت و مزیت محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار داشت: با توجه به مصوبات دولت در استان درخصوص طرح توسعه ۲۰۰ هکتاری شهرک صنعتی بشل، با پیگیریهای بعمل آمده و با توجه به وجود مسائل و مشکلات در حوزه منابع طبیعی و زیست محیطی، طرح توسعه این شهرک صنعتی تاکنون اجرایی نشده است.

وفایی‌نژاد افزود: شرکتهای خدماتی بعنوان بازوان شهرکهای صنعتی و نمایندگان واحدهای تولیدی و صنعتی، برای حفظ و نگهداری و اداره امور شهرک‌ها انتخاب شده‌اند.

وی تصریح کرد: تاکنون ۸ میلیارد ریال برای اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بشل هزینه شده و پروژه معابر داخلی این شهرک نیز با مبلغ ۶ میلیارد ریال پیش بینی شد که با افزایش ۱۰۰ درصد قیمت قیر، توان اجرایی پروژه برای پیمانکار مقدور نبوده که با اجرای طرح جدید استفاده از بتن در معابر داخلی، مبلغ ۶ میلیارد ریال برای اجرای معابر داخلی شهرک صنعتی بشل در سال جاری، درنظر گرفته شده است که بخش اعظمی از آن انجام شده و بخش دیگر نیز در حال انجام است.

وفایی‌نژاد ادامه داد: به‌منظور تأمین برق شهرک صنعتی بشل، نیروگاه با مقیاس کوچک درحال راه اندازی است که زمین ساخت این نیروگاه به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع، به‌صورت رایگان، از سوی شرکت شهرکهای صنعتی واگذار شده که موجب تأمین برق پایدار برای واحدهای تولیدی و تکمیل ظرفیت‌ها خواهد شد.

برق دولت زمین زیست محیطی سرمایه گذاران مشکلات منابع طبیعی ساری صنعتی شهرک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر