کد خبر: 123960 A

در آمل صورت گرفت:

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج همایش روحانیون با محوریت هفته بسیج در سپاه ناحیه آمل برگزار شد.

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج همایش روحانیون در سپاه ناحیه آمل برگزار شد.

به گزارش ایلنا از آمل، این همایش صبح امروز متقارن با اتفاقات اخیر پیرامون مذاکرات هسته‌ای و در پیش رو داشتن دهه دوم ماه محرم با حضور جمعی از روحانیون شهرستان آمل در سالن اجتماعات سپاه این شهرستان برگزار شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه آمل در این همایش ضمن برشمردن صفات بارز بسیجی اظهار داشت: بسیج باعثافتخار و عزت اسلام و نظام جمهوری اسلامی بوده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین محمدیان یادآور شد: اگر امروزه به توانایی‌های جهانی و علمی در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و مذاکرات همه جانبه دست یافتیم همه مرهون ایستادگی و مقاومت بسیجیان در همه عرصه‌ها بر می‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: کشور ما تاکنون توانسته با اقتدار و صلابت خود را در عرصه‌های مختلف نشان و با افتخار سر بلند نشان دهد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمود رحمانی در ادامه این همایش پیشرفت ایران در مذاکرات اخیر هسته‌ای و عقب‌نشینی استکبار جهانی را ایستادگی مقتدرانه کشور بیان کرد و گفت: این ایستادگی و مقاومت به نگاه بسیجی‌گونه مسئولان بوده که با اقتدار ایستادند و گوش به فرمان ولی فقیه خود دادند.

وی خاطرنشان کرد: با این مقاومت و اقتدار ثابت کردند که ایران در همه عرصه‌ها پیروز خواهد شد.

به گزارش ایلنا در پایان این همایش حکم جدید مسئولیت پایگاه بسیج طلاب به روحانی بسیجی حجت‌الاسلام زارع از سوی امام جمعه شهرستان آمل تقدیم شد.

استکبار جهانی امام جمعه بسیج سالن اجتماعات عقب نشینی محرم مذاکرات هسته ای مسئول نمایندگی ولی فقیه نظام جمهوری اسلامی هسته ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر