کد خبر: 124034 A

با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال صورت گرفت؛

رئیس اداره نگهداری راه و ابنیه فنی اداره کل راه و شهرسازی مازندران از عملیات روکش آسفالت در محور ارتباطی ساری _ قائمشهر خبر داد.

رئیس اداره نگهداری راه و ابنیه فنی اداره کل راه و شهرسازی مازندران از عملیات روکش آسفالت در محور ارتباطی ساری _ قائمشهر با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، جمشید علیزاده ضمن اعلام این خبر گفت: راه ساخته شده و تحت بهره برداری با گذشت زمان و با توجه به شرایط جوی و طبیعی، حجم رفت و آمد، بارهای وارده و مشخصات فنی و اجرائی اولیه، نیاز به نگهداری و رفع خرابی داشته بنابراین ضرورت دارد با آغاز بهره برداری از هر راهی عملیات نگهداری نیز بصورت مستمر در تمام مدت به انجام رسد تا ضمن افزایش عمر راه از متلاشی شدن و خرابی زودرس آن جلوگیری شود.

وی در ادامه تصریح کرد: از این رو این اداره کل در راستای برنامه‌ها و اهداف خود در زمینه حفظ و نگهداری رویه راههای تحت پوشش خود اقدامات گسترده‌ای را در دستور کار خود داشته که از جمله آن‌ها می‌توان به عملیات روکش آسفالت محور ساری – قائمشهر اشاره نمود.

علیزاده اظهار داشت: در حال حاضر عملیات مذکور در مسیر ساری _ قائمشهر به طول ۵/۱۲ کیلومتر در حال انجام بوده که بعد از اتمام آن، عملیات روکش آسفالت مسیر برگشت(قائمشهر به ساری) اجرایی می‌شود.

گفتنی است محور ارتباطی ساری _ قائمشهر یکی از پرتردد‌ترین محورهای کشور محسوب می‌شود.

اداره کل راه پوشش میلیارد ساری عملیات قائمشهر آسفالت محور نگهداری روکش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر