کد خبر: 124124 A

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران:

فراهم نمودن امکانات ویژه آموزشی و پرورشی مدارس نیازمند مشارکت اولیا و خیرین است.

خیرین بازوان توانمند آموزش و پرورش در پیشبرد اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت هستند.

به گزارش ایلنا از ساری، محمدعلی امیری در بازدید از مدارس جدیدالتاسیس نمونه دولتی و استعداد درخشان شهرستان بابلسر گفت: با پیگیری‌های متعدد آموزش و پرورش شهرستان دو مدرسه خاص به این شهرستان اضافه گردیده و دانش آموزان مستعد سال تحصیل جدید را در این مدارس آغاز نمودند.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه فراهم نمودن امکانات ویژه آموزشی و پرورشی در این مدارس نیازمند مشارکت اولیا و خیرین می‌باشد تصریح کرد: خیرین بازوان توانمند آموزش و پرورش در پیشبرد اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت هستند.

وی در جمع دانش آموزان این مدارس به اهمیت آزمون پیشرفت تحصیلی پرداخت و خاطر نشان کرد: آزمون پیشرفت تحصیلی برای آموزش و پرورش بسیار با اهمیت و از جایگاه ویژه‌ای در شناسایی مدارس، معلمان و دانش آموزان پرتلاش دارد.

امیری افزود: این آزمون موجب آمادگی بیشتر دانش آموزان جهت کسب امتیاز بالا‌تر در المپیادهای علمی و رتبه‌های بیشتر در کنکور سراسری می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه سنجش و ارزشیابی جز لا ینفک تعلیم و تربیت به شمار می‌رود، تصریح کرد: بدون ارزیابی مستمر و دقیق از فرایند آموزشی و پرورشی، رسیدن به اهداف مورد نظر به صورت مطلوب، نا‌ممکن خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به کسب رتبه دوم کنکور سراسری در سه سال پیاپی، افزود: تلاش در عرصه علم و دانش مهم‌ترین تکلیف دانش آموزان و تضمینی برای رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی است.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان انقلاب اسلامی تعلیم و تربیت دانش آموزان علم و دانش کنکور مدرسه ساری بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر