کد خبر: 126143 A

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبرداد:

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، از بازدید مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان، از نمایشگاه بین المللی تهران خبر داد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، از بازدید مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، از نمایشگاه متالوژی، مبلمان اداری و قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، نیما دارایی گفت: برگزاری تور صنعتی و بازدید از نمایشگاه، موجب آشنایی بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی در نحوه اجرا و فعالیت با صنایع بزرگ خواهد شد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار داشت: تبادل اطلاعات، تجربه عملی و بازار یابی، مهم‌ترین اهداف این شرکت در برگزاری تورهای صنعتی است.

دارایی افزود: در این تور صنعتی، مدیران و صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی از نمایشگاه متالوژی، مبلمان اداری و قطعات خودرو که در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، بازدید کردند.

وی بیان داشت: در این تور صنعتی یک‌روزه ۲۵ نفر از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، حضور داشتند که با آخرین دستآوردهای علمی و عملی آشنا شدند.

خودرو صنایع کوچک نمایشگاه بین المللی بازدید مازندران ساری مدیران صنعتی واحدهای تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر