کد خبر: 126151 A

با هدف افزایش ضریب ایمنی صورت گرفت؛

مدیریت ساخت و توسعه راهها اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای عملیات آسفالت در سطح محور " اسلام آباد _ گهرباران " با هدف افزایش ضریب ایمنی خبر داد.

مدیریت ساخت و توسعه راه‌ها اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای عملیات آسفالت در سطح محور «اسلام آباد _ گهرباران» به طول ۵ کیلومتر با هدف افزایش ضریب ایمنی خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، علی اکبر ییلاقی ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از اهداف راه و شهرسازی استان ایمن سازی محور‌ها جهت تامین سلامت کاربران جاده‌ای می‌باشد. وی در ادامه به محور ارتباطی «اسلام اباد _ گهرباران» اشاره و عنوان کرد: محور مذکور از محورهای فرعی پر ترافیک استان بوده که علاوه بر شکل گیری واحدهای صنعتی در طرفین محور و وجود فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری ضرورت ارتقاء محور از فرعی به اصلی را امری اجتناب ناپذیر نموده است.

ییلاقی اظهار داشت: از سال ۱۳۸۷ از محل اعتبارات استانی و نیز سازمان راهداری کشور چهارخطه این محور آغاز و تاکنون نیز از ابتدای سه راهی اسلام آباد تا فرودگاه عملیات چهار خطه همراه با تملک تعدادی از واحدهای تجاری انجام و جداکننده میانی نیز نصب گردید و حدفاصل سه راه فرودگاه به چهار راه دشت ناز نیز در یک طرف عملیات تعریض انجام شد.

مدیریت ساخت و توسعه راه‌ها اداره کل راه و شهرسازی مازندران در ادامه به اجرای عملیات آسفالت در سطح این محور اشاره و خاطر نشان ساخت: در حال حاضر عملیات اجرای آسفالت به طول ۵ کیلومتر در سطح این محور با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

گفتنی است طول محور اسلام آباد _ گهرباران ۲۹ کیلومتر است.

اداره کل راه ترافیک جاده راه و شهرسازی استان سلامت فرودگاه ساری اسلام محور گهرباران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر