کد خبر: 126184 A

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران خبر داد:

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای دور برگردان در محور ارتباطی بابل _ آمل(منطقه هندوکلا _ دابودشت) خبر داد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای دور برگردان در محور ارتباطی بابل _ آمل(منطقه هندوکلا _ دابودشت) خبر داد و افزود: این دور برگردان با اعتباری بالغ بر ۷/۵ میلیارد ریال به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر تردد به اجرا درآمده است.

به گزارش ایلنا از ساری، سید علی اسد با اعلام این خبرگفت: ایمن سازی محورهای اصلی، فرعی، روستایی یکی از برنامه های مهم و اساسی اداره کل بوده که به جهت جلوگیری از بروز حوادثناگوار جاده ای و حفظ جان مردم شریف در سفرها و رانندگی انجام می گیرد.

وی تصریح کرد: از این رو این اداره کل با صرف اعتباری بالغ بر ۷/۵ میلیارد ریال دور برگردانی را در محور پر تردد و حیاتی استان(محور آمل _ ‌بابل جدید) در منطقه هندوکلا _ دابودشت در دستور کار قرار گرفت.

اسد درخصوص عملیات اجرایی این دور برگردان خاطرنشان ساخت: عملیات اجرایی این دور برگردان با اتمام عملیات زیرسازی آسفالت به طول ۱۵۰۰ متربه اجرا در آمده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان درخصوص مزیت های ایجاد دور برگردان در سطح محورهای استان اظهار داشت: در زمینه ایجاد افزایش ایمنی در محورهای استان بهترین و اقتصادی ترین گزینه در پارامترهای سازه ای ایمن سازی بریدگی ها به روش اجرای دور برگردان است.

اسد ابراز امیدواری کرد: خوشبختانه با توجه به بررسی های به عمل آمده و ارائه راهکارهای لازم برای پیشگیری از تصادفات و سوانح رانندگی قدم هایی مثبت در راه ارتقای سطح ایمنی در زمینه حمل و نقل جاده ای در استان برداشت شده است.

ارتقای سطح جاده حمل و نقل راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان ساری آمل بابل محور برگردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر