کد خبر: 126232 A

همزمان با هفته پژوهش صورت می‌گیرد؛

همزمان با هفته پژوهش، اولین نمایشگاه دستاوردهای اساتید و دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای شماره ۲ ساری ۲۳ آذر ماه برگزار می‌شود.

همزمان با هفته پژوهش اولین نمایشگاه دستاوردهای اساتید و دانشجویان دانشکده فنی و حرفه‌ای شماره۲ ساری ۲۳ اذر ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از ساری، به مناسبت هفته پژوهش نمایشگاه دستاوردهای توانمندی‌های علمی اساتید و دانشجویان این دانشکده با عنوان «پژوهش» برپا می‌شود.

بهزاد احمدپور، مسئول اداره روابط عمومی دانشکده فنی و حرفه‌ای شماره ۲ ساری در گفتگو با ایلنا در ساری با بیان این خبر گفت: این نمایشگاه با هدف به تصویر کشیدن توانمندی‌ها و معرفی دانشکده فنی در سطح کشور به مدت سه روز ازتاریخ ۲۳ تا ۲۶ آذر ماه جاری از ساعت۹ صبح لغایت ۱۶عصر دایر می‌شود.

وی افزود: در این نمایشگاه که به همت معاونت آموزشی دانشکده، حوزه هنری استان و آستان قدس رضوی برپا
می‌شود، دانشجویان کارکرد پژوهش را که شامل فعالیت‌های آموزشی، ترویجی، پژوهشی، ارتباط با صنعت است را به نمایش می‌گذارند.

احمد‌پور ادامه داد: همزمان با برپایی این نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی بطور زنده با محوریت بستر سازی برای کار گروهی به صورت رایگان برای دانشجویان برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: از برنامه‌های مهم این نمایشگاه رونمایی از قرآن مجید است که توسط یکی از اساتید این مرکزبه خط لاتین به رشته تحریر درآمده است.

مسئول اداره روابط عمومی دانشکده فنی و حرفه‌ای شماره ۲ ساری در پایان خاطر نشان کرد: از کلیه علاقمندان، اساتید و دانشجویان و دانشگاهیان دعوت بعمل می‌آید تا از نمایشگاه مذکور بازدید بعمل آورند.

آستان قدس رضوی روابط عمومی صنعت فنی و حرفه ای قرآن اساتید ساری دانشجویان نمایشگاه دانشکده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر