کد خبر: 126289 A

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران خبر داد:

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران از اتمام طرح‌های اضطراری تامین آب شرب عباس آباد با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال خبر داد.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران از اتمام طرح‌های اضطراری تامین آب شرب عباس آباد با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، محمد تقی حسین‌زاده اظهار داشت: برای اتمام پروژه‌های آبرسانی در دست اجراء در شهرهای عباس آباد، کلارآباد، سلمان شهر و منطقه کرات کتی نیاز به اعتباری بالغ بر۲۲ میلیارد ریال است.

وی ادامه داد: به منظور مقابله با کمبود آب در شهر عباس آباد حفر و تجهیز یک حلقه چاه با پیش بینی آبدهی ۳۰ لیتر در ثانیه واجرای خط انتقال جهت انتقال آب چاه به مخزن ذخیره به طول ۲۰۰۰ متر در دست اجرا بوده که تاکنون زمین جهت حفر چاه خریداری شده است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران افزود: با اجرای این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مشکل کمبود آب شرب در شهر عباس آباد رفع خواهد شد.

حسین‌زاده تصریح کرد: به منظور ارتقاء کیفی آب استحصالی از چاه‌ها در شهر کلارآباد فاز اول پروژه جهت حذف آهن ومنگنز به اتمام رسیده ودر دست بهره برداری است و اجرای فاز دوم آن با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال دردستور کار این شرکت قرار دارد.

وی با بیان اینکه حفر یک حلقه چاه با آبدهی ۲۰ لیتر درثانیه درسلمانشهر به اتمام رسیده است ودرمرحله تجهیز قراردارد گفت: احداث۳۰۰ متر خط انتقال آب چاه به مخزن ذخیره دردست اقدام است که برای اجرای این پروژه ۴ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران با تاکید براینکه حفر وتجهیز یک چاه با آبدهی ۱۰ لیتر درثانیه واحداث۳۳۰۰ متر خط انتقال وشبکه توزیع جهت تامین آب شرب بهداشتی در منطقه کرات کتی به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است افزود: تا کنون ۴ میلیارد ریال برای اجرای این طرح هزینه شده است.

حسین‌زاده از احداثیک باب منبع هوایی به حجم ۲۰۰ متر مکعب درکرات کتی خبرداد و گفت: ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال جهت اتمام طرح آب رسانی کرات کتی اعتبار نیاز است که با اجرای این طرح بیش از ۶۰۰ خانوار تحت پوشش خدمات آب آشامیدنی سالم قرار می‌گیرند.

آب و فاضلاب پوشش زمین مازندران عباس میلیارد ساری اتمام آب شرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر