کد خبر: 128201 A

با ارائه ۸ طرح؛

شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران با ارائه ۸ طرح در سومین جشنواره و نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب و برق و الکترونیک حضور یافت.

شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران با ارائه ۸ طرح در سومین جشنواره و نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب و برق و الکترونیک حضور یافت.

به گزارش ایلنا از ساری، در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور مدیران صنعت آب و برق استان برگزار شد، برزگر اظهار داشت: سومین جشنواره و نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب و برق و الکترونیک در راستای نهادینه شدن نوآوری در عرصه صنعت آب و برق، عرضه طرح‌ها، ابداعات و ایده‌های نو، نمایش لوازم و تاسیسات آب و برق و نیز برپایی کلاس‌های آموزشی درحال برگزاری‌ست.

وی افزود: در این نمایشگاه شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران با ارائه ۸ طرح با عناوین سامانه تصفیه آب با استفاده از فیلترهای شنی و کربن اکتیو، نصب فلومترآلتراسونیک، ارزیابی از فیلترهای درشت دانه افقی مستقیم با عنوان فرآیند اصلی تصفیه در تامین آب در جوامع کوچک و روستایی، بهره برداری از دیزل ژنراتور سیار، اجرای سیستم تله متری، نصب دیزل ژنراتور، سامانه الکترولیزر نمک طعام و تولید گاز متان جهت ضد عفونی آب و سیستم‌های ایمنی دتکتور گازکلر و سیستم اسکرابر یا خنثی ساز حضور چشمگیری دارد.

گفتنی است این نمایشگاه با همکاری شرکت پیشرو نمایش کاسپین از ۱۹ الی ۲۲ آذر ماه سا‌ل‌جاری دایر است لذا از علاقمندان و مردم عزیز جهت بازدید از این نمایشگاه و غرفه شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران دعوت به عمل می‌آید.

آب و فاضلاب الکترونیک برق صنعت کربن کلاس های آموزشی گاز متان ساری نمایشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر