کد خبر: 128325 A

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران:

همایش ترویج فناوری نانو با هدف ارتقای آشنایی دانش‌آموزان با علوم و فناوری نانو در شهر ستان‌های عباس آباد، چالوس و نور برگزار شد.

همایش ترویج فناوری نانو با هدف ارتقای آشنایی دانش‌آموزان با علوم و فناوری نانو در شهرستان‌های عباس آباد، چالوس و نور برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری، همایش ترویج فناوری نانو در شهر ستان‌های عباس آباد، چالوس و نور برگزار شد.

معاون آموزش متوسطه این اداره کل گفت: به منظور ارتقای آشنایی دانش‌آموزان با علوم و فناوری نانو و زمینه‌سازی تحقیق و پژوهش دانش‌آموزی در این حوزه، همایش فناوری نانو در شهر ستان‌های عباس آباد، چالوس و نور برگزار شد.

مصطفی عابدی بیان داشت: این همایش با استفاده از ظرفیت پژوهش سراهای دانش آموزی در روز‌های یکشنبه لغایت سه شنبه، هفدم تا نوزدهم آذرماه جاری با همکاری شرکت صنعت پژوهان کوشای سپاهان اصفهان برای دانش آموزان، معلمان دروس زیست، فیزیک، شیمی، علوم تجربی، کار و فناوری و مدیران مدارس برگزاری شد.

وی همچنین از برگزاری همایش کار آفرینی خبر داد و افزود: با عنایت به نقش کارآفرینی در اقتصاد ملی و جهانی، تولید ثروت، ایجاد و توسعه اشتغال، اداره آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش با همکاری گروه تکنولوژی و گروه‌های آموزش متوسطه، دانشگاه غیرانتفاعی خزر محمود آباد و با حضور کار آفرینان موفق کشور به منظور ارتقاء سطح توانمندی و مهارتی مدیران هنر ستان‌ها و هنرآموزان درس کارآفرینی در تاریخ‌های ۲۰و ۲۱ آذر ماه همایشی با عنوان کارآفرینی در مکان دانشگاه خزر محمود آباد برگزار نماید.

آموزش و پرورش استفاده از ظرفیت اشتغال ثروت دانش آموزان شیمی فناوری فنی و حرفه ای فیزیک ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر