کد خبر: 128462 A

فرماندار بابلسر:

خودکفایی ارتباط تنگاتنگی با رفع مشکلات کشور در حوزه‌های مختلف دارد. / توجه به امر آموزش و توسعه آن سبب بالا رفتن دانش فنی افراد جامعه می‌شود.

سیدکریم سجادی، فرماندار بابلسر در مراسم افتتاح ساختمان اداری فنی حرفه‌ای شهید صالحی اظهار داشت: شعار محوری نظام جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی، استقلال آزادی جمهوری اسلامی بوده است.

به گزارش ایلنا از بابلسر، فرماندار بابلسر گفت: در پشت شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، استحکام در مقابل خودکفایی است.

سجادی پذیرش این شعار را مستلزم داشتن اراده‌ای مستحکم و قوی دانست و گفت: با پذیرش این شعار نباید دست نیاز به سمت کشورهای بیگانه دراز کنیم چرا که این امر منافات با اصل شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی دارد.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه حرکت ما همواره باید برای خودکفایی باشد افزود: یکی از سیاست‌های اصولی تمام دولت‌هایی که در نظام جمهوری اسلامی بودند به‌ویژه دولت دکتر روحانی که دولت تدبیر و امید است این است که بخشی از مشکلاتی که مردم با آن مواجه هستند را رفع کند.

سجادی لازمه رفع مشکلات را خودکفایی در تمام امور برشمرد و اذعان داشت: خودکفایی ارتباط تنگاتنگی با رفع مشکلات کشور در حوزه‌های مختلف دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه آموزش نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور دارد بیان داشت: توجه به امر آموزش و توسعه آن سبب بالا رفتن دانش فنی افراد جامعه می‌شود.

استقلال پیروزی انقلاب اسلامی جامعه جمهوری اسلامی دولت فرماندار مشکلات نظام جمهوری اسلامی نظام جمهوری اسلامی ایران بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر