کد خبر: 128466 A

از سوی پلیس راه مازندران اعلام شد؛

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز چهارشنبه تا بامداد روز شنبه ۲۳ آذرماه خبر داد.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز چهارشنبه تا بامداد روز شنبه ۲۳ آذرماه خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ «جعفر محمد‌نژاد» با اعلام این خبر افزود: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور ومرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران از ظهر امروز چهارشنبه ۲۰ آذرماه اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۲۰ آذرماه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۲ آذرماه در کلیه محورهای «کندوان، هراز و فیروزکوه» و بالعکس ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران خاطر نشان کرد: تردد انواع تریلی و کامیون از محور کندوان کماکان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۳۰:۱۴ تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۴ روز جمعه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمد‌نژاد همچنین به محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد تریلر در این محور کماکان ممنوع بوده و تردد کامیون‌ها باستثناء کامیون‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه این هفته از این محور ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران خاطر نشان کرد: در محور فیروزکوه تردد انواع تریلی به استثناء تریلی‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه در این محور ممنوع است.

پلیس راه پلیس راه فرماندهی انتظامی سوختی و فاسد شدنی محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان وسایل نقلیه مازندران ساری ترافیکی محدودیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر