کد خبر: 128508 A

فرمانده سپاه کربلای مازندران مطرح کرد:

فرمانده سپاه کربلای مازندران از برگزاری ۱۸۸ برنامه‌های قرآنی، و ضیافتی و حلقه‌های صالحین نیز در راستای معرفی سیده‌طاهره هاشمی در این استان برگزار شد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران از برگزاری ۱۸۸ برنامه‌های قرآنی، و ضیافتی و حلقه‌های صالحین نیز در راستای معرفی سیده‌طاهره هاشمی در این استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از آمل، محمدتقی شاهچراغی صبح امروز در کنگره ملی شهیده طاهره هاشمی در سالن اریکه آریایی آمل با تاکید بر اینکه طاهره هاشمی به واسطه آثار و ویژگی‌هایی که از وی به یادگار مانده است و نیز اینکه تنها زن شهیده حماسه شش بهمن سال ۶۰آمل است به عنوان شاخص انتخاب شده است، تصریح کرد: به همین منظور برای برگزاری یک همایش خوب برای ایشان تلاش شد.

وی با اشاره به اینکه برای شناخت شهیده هاشمی کارهای خوبی صورت گرفته‌ات، یادآور شد: ۱۰۸ کارگاه آموزشی در قالب دانشجویان و گروه‌های جهادی با موضوع انشا صورت گرفته است.

شاهچراغی با بیان اینکه ۵۰مورد وبلاگ، جشنواره شعر طاهریون و شش مورد عقد زوج‌های جوان بر سر مزار شهدای گمنام در زمره برنامه‌های انجام شده با محوریت شهیده مازندرانی شاخص سال ۹۲ صورت گرفته است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه جلسات متعددی برای تبیین ویژگی‌های شهیده هاشمی صورت گرفته است، افزود: ۶۸ مورد یادواره شهدا با محوریت شهیه هاشمی در مدارس مازندران به ویژه برای دختران جوان برگزار شده است.

شاهچراغی با اشاره به اینکه ۱۸۸ مورد برنامه‌های قرآنی و ضیافتی و حلقه‌های صالحین نیز در راستای معرفی ایشان در استان صورت گرفته است، گفت: دو مورد کرسی آزاداندیشی در دانشگاه‌های مازندران با موضوع اسلاح سبک زندگی و تبیین شخصیت زنان برگزار شده است.

وی با اعلام اینکه دو مورد برنامه پژوهشی و چاپ کتاب دباره زندگی این شهیده به انجام رسیده است، گفت: کتاب دختری به نام طا‌ها مربوط به زندگی شهیده طاهره هاشمی چاپ شده است.

زنان سبک زندگی شاخص شعر وبلاگ مازندران معرفی جوان هاشمی شهیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر