کد خبر: 128719 A

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد:

در این شرایط سخت اختصاص اعتبار برای انجام پروژه‌هایی که بخواهد با مباحثبخشی‌نگری و محدودنگری مانع از انجام پروژه‌ها و کارها شود ظلم در حق شهرستان و توسعه آن است.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم ۹۶۰ میلیون تومان اعتبار برای شهرک‌های صنعتی بابلسر نیاز داشته باشیم، گفت: امیدوارم با تخصیص این اعتبار بتوانیم برخی از مشکلات شهرک‌های این شهرستان را حل کنیم.

به گزارش ایلنا از بابلسر، عباسعلی وفایی‌نژاد در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرک‌های صنعتی بابلسر که در شهرک صنعتی احمدکلا برگزار شد، اظهار داشت: دو سال گذشته سال‌های سخت و بحرانی اعتبارات استانی بوده و انجام پروژه‌های عمرانی که یکی از ضروریات بحثتوسعه استان و دغدغه مسئولان است با موانع و چالش‌هایی مواجه بود.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی نیز از این امر مستثنی نبودند، افزود: مشکل اعتباری نباید مانع از این شود که ما برخی از مسائل و مباحثمربوط به تکالیفی که می‌تواند زمینه‌ساز و بسترساز خدمات بیشتر در استان باشد را فراموش کنیم.

این مسئول اضافه کرد: باید امکاناتی فراهم کنیم تا مسائل و مشکلات ما به نحو مطلوبی حل شود.

وفایی‌نژاد تصریح کرد: در این شرایط سخت اختصاص اعتبار برای انجام پروژه‌هایی که بخواهد با مباحثبخشی‌نگری و محدودنگری مانع از انجام پروژه‌ها و کار‌ها شود ظلم در حق شهرستان و توسعه آن است.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران ادامه داد: باید از همه امکانات استفاده کنیم تا بعضی از تعارض‌ها، مقابله‌ها و تقابل‌هایی که به نحوی با دیدگاه منفعت شخصی صورت می‌گیرد برکنده شود.

وی با بیان اینکه اصل مهم در انجام پروژه‌ها اعتبارات است، اذعان داشت: با وجودی که مدت ۹ ماه از سال جاری گذشته است اما از مجموع اعتباراتی که پیش‌بینی شده است تنها ۱۳۰میلیون تومان اعتبار برای ۳۸ شهرک و ناحیه دریافت کردیم.

این مسئول با اشاره به اینکه تاکنون اقدامات خوبی از سوی استاندار و معاون برنامه‌ریزی صورت گرفته است گفت: امیدوارم امسال تا پایان دوره مالی با دریافت اعتبارات تکمیل بخشی از پروژه‌ها انجام شود.

وفایی‌نژاد با بیان اینکه امسال از مجموع اعتبارات عمرانی ۹ میلیارد تومانی، یک میلیارد برای شهرستان بابلسر در نظر گرفته شد، عنوان کرد: به دلیل اینکه این شهرک، شهرکی نوپا و در حال توسعه است باید خدمات سریع‌تر انجام شود.

وی با تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز مازندران اذعان داشت: اگر تمام دستگاه‌های خدمت‌رسان همانند شرکت گاز در مسیری باشند که توسعه در سایر بخش‌ها را تحت تاثیر قرار دهند به مرور زمان مشکلات ما در حوزه‌های مختلف رفع می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم ۹۶۰ میلیون تومان اعتبار برای شهرک‌های صنعتی بابلسر داشته باشیم گفت: امیدوارم با اختصاص این اعتبار بتوانیم برخی از مشکلات شهرک‌های این شهرستان را حل کنیم.

مدیر عامل شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اینکه در شهرک صنعتی می‌رود حدود ۷۰۰ نفر مشغول به کار هستند، متذکر شد: برای بهینه‌سازی تصفیه‌خانه می‌رود ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری شده است و برای انتقال فاضلاب شهری آن نیز حدود ۳۰۰ میلیون تومان هزینه و در واقع حدود ۵۰ درصد از کار انجام شده است اما عده‌ای از مردم منطقه مانع از ادامه کار می‌شوند.

وفایی‌نژاد با بیان اینکه باید با راه حلی برای این مشکل در نظر گرفته شود، تصریح کرد: باید بپذیریم انجام برخی کارهای عمرانی شاید منافع فرد را تحت الشعاع قرار دهد اما در مجموع منفعت آن برای شهرستان بوده و همه دستگاه‌های اجرایی باید در تسریع پروژه همکاری کنند.

سرمایه گذاری گاز مدیر عامل شرکت مشکلات معاون برنامه ریزی همه دستگاه های اجرایی صنعتی شهرک بابلسر اعتبار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر