کد خبر: 128832 A

دبیر جشنواره جوان خوارزمی استان مازندران:

ماراتن پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی که با شرکت ۲۰۵۴۸ طرح در سال گذشته کلید خورده بود با انتخاب ۴۲ طرح به عنوان برگزیده کشوری به کار خود پایان داد.

با رقابت ۲۰۵۴۸ طرح در پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی کشور مازندران جزو بر‌ترین‌ها شد.

به گزارش ایلنا از ساری، ماراتن پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی که با شرکت ۲۰۵۴۸ طرح در سال گذشته کلید خورده بود با انتخاب ۴۲ طرح به عنوان برگزیده کشوری به کار خود پایان داد.

دبیر جشنواره جوان خوارزمی استان با اعلام این مطلب افزود: طی یک فرایند مستمر بررسی و داوری از سوی کمیته داوران جشنواره، ۱۰۹۱ طرح از استان‌های کشور به عنوان طرح‌های منتخب استانی انتخاب شدند که ماحصل داوری دعوت از ۹۷ طراح برای دفاع حضوری از طرح‌های مربوطه بود که از استان مازندران ۱۲ طراح برای دفاع حضوری دعوت شدند.

عالمی خاطر نشان کرد: در ‌‌نهایت از میان ۹۷ طرح ۴۲ طرح در گروه‌های عامی برق و الکترونیک، کامپیو‌تر، مکانیک، عمران، علوم زیستی و پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، فیزیک، شیمی، زبان و ادبیات فارسی، علوم اسلامی، فلسفه و ادیان، علوم اجتماعی، هنر و معماری عنوان طرحهای برگزیده کشوری بخش دانش آموزی پانزدهمین جشنواره انتخاب شدند که سهم مازندران یک رتبه بر‌تر توسط خانم خاطره صادقی در گروه علوم اجتماعی و چند رتبه وزارتی است که بزودی از سوی دبیرخانه کشور اعلام خواهد شد.

عالمی افزود: از بین ۴۲ طرح کشوری ۳ طرح رتبه اول ۱۱ طرح رتبه دوم و ۲۸ طرح حائز رتبه سوم شدند.

دبیر جشنواره جوان خوارزمی استان ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران جشنواره در خصوص تجلیل از بر‌ترین‌ها گفت: به یاری خداوند مراسم تجلیل با شکوهی توسط وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور مدیران کل و معاونین استان‌ها دبیران جشنواره جوان خوارزمی و رؤسای ادارت استعدادهای درخشان در تهران برگزار می‌شود.

استان مازندران الکترونیک دانش آموزان رقابت زبان و ادبیات فارسی علوم تحقیقات و فناوری فلسفه معماری ساری جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر