کد خبر: 129007 A

مدیر حوزه هنری مازندران خبر داد:

مدیر حوزه هنری مازندران ازتنظیم تفاهم نامه ای بین حوزه هنری مازندران و دانشکده شهید هاشمی نژاد ساری خبر داد.

نمایشگاه تخصصی دستاوردهای پژوهشی و هنرهای تجسمی اساتید و دانشجویان دانشکده فنی و حرفه‌ای شماره دو شهید هاشمی‌نژاد ساری به مناسبت هفته پژو هش در محل سالن آمفی تئا‌تر شهید هادی باغبانی حوزه هنری مازندران برپا شد.

به گزارش ایلنا، سینا دلشادی، مدیر حوزه هنری مازندران در این مراسم از تنظیم تفاهم نامه‌ای بین حوزه هنری مازندران و دانشکده شهید هاشمی‌نژاد ساری خبر داد و گفت: این تفاهم نامه در مسیر تعامل بیشتر بین این دو مرکز فرهنگی و هنری جهت توسعه فعالیت‌ها و بهره گیری طرفین از ظرفیت‌های موجود در هر دو مرکز با هدف رشد علمی، فرهنگی و هنری جامعه مخاطب تهیه و تنظیم شده که به زودی به اجرا گذاشته خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت پژوهش در روند رشد علم و تکنولوژی یک جامعه گفت: امر پژوهش در تمام کشوره‌های پیشرفته دنیا و کشورهای در حال توسعه امری ضروری و مقدم بر علم آموزی بوده و این روند باید در کشور ما به گونه‌ای اجرا شود که دانایی منجر به توانایی شود.

دلشادی با دعوت از دانشجویان جهت حضور در فعالیت‌های فرهنگی و هنری این مرکز، نگاه حوزه هنری را به هنر، نگاهی تخصصی متاثر از ارزش‌های دینی و انقلاب دانست.

وی افزود: حوزه هنری مازندران با فعالیت‌های گسترده در شاخه‌های تخصصی هنر، سعی دارد تا با تولید آثار فاخر و اثر گذار و شناسایی و پرورش استعدادهای هنری، زمینه را برای اشاعه ارزش‌های دینی و انقلابی و مقابله با تهاجم فرهنگی بیگانگان فراهم کند.

دلشادی گفت: در این نمایشگاه بیش از ۱۸۰ اثر در قالب دستاوردهای پژوهشی، ماکت و آثار تجسمی در قالب خوشنویسی، گرافیک و حجم در معرض دید عموم قرار گرفت.

پژو جامعه خوشنویسی فرهنگی و هنری فنی و حرفه ای کشورهای در حال توسعه گرافیک مقابله با تهاجم فرهنگی هنرهای تجسمی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر