کد خبر: 129037 A

با حضور استاندار مازندران؛

با حضور استاندارمازندران، معاونین استاندار اقشار مختلف مردم و مسئولین کنگره ۱۸۰ شهید کارمند مازندران و ۴۳۲شهید نکا در مصلی این شهرستان برگزار شد.

با حضور استاندار مازندران، معاونین استاندار اقشار مختلف مردم و مسئولین کنگره ۱۸۰ شهید کارمند مازندران و ۴۳۲شهید نکا در مصلی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از نکا، نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفین کشور شنبه شب در مراسم یادواره شهدا در مصلی این شهرستان گفت: مجالس شهدا مجالس ولایتمداری و در خط ولایت بودن و تقویت بصیرت است.

حجت‌الاسلام «محمدرضا تویسرکانی» اظهار داشت: بزرگ‌ترین نقش شهدا، افشاگری آنان بوده است و اینکه با تمام توان در دفاع از دین و ناموس و سرزمین ایستادند تا توطئه‌های دشمنان نقش برآب شود.

وی افزود: بزرگ‌ترین خطر انقلاب ما اکنون آمریکا و صهیونیست نیست بلکه جریان ارتداد که ما به دوران گذشته انقلاب بر می‌گرداند و نفاق و دورویی بزرگ‌ترین خطر است که باید مراقب باشیم.

نماینده ولی فقیه در بسیج کشور موفقیت تیم مذاکره‌کننده ایرانی را نتیجه مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری عنوان کرد و یادآور شد: رژیم صهیونیستی که ایران را برای دنیا خطرساز جلوه دهد اما امروز تمام دنیا به این نتیجه رسیده، ایران تهدیدی علیه کشور‌ها نیست.

تویسرکانی با مخرب خواندن جریان نفاق گفت: متاسفانه جریان نفاق جریانی مومن و انقلابی است که در لباس دوست تیشه بر ریشه می‌زند و باید مراقب باشیم.

این مسئول با تاکید بر ولایتمداری خاطر نشان کرد: شهدا برای حفظ عنصر ولایت در جامعه از جان خود گذشتند و در این برهه از تاریخ که دشمن با تمام توان علیه ارزش‌ها بسیج شده است نباید با عوام فریبی ولایت را از ما جدا کند.

امام جمعه نکا نیز در سخنانی با قدردانی از حضور پر شور و حماسی مردم در این یادواره اظهار داشت: پیام شهدا پیام نترسیدن است که باید با ابهت در برابر دشمن بیایستیم.

حجت الاسلام «محمد باقر محمدی لایینی» افزود: نترسیدن با شعار حاصل نمی‌شود و در این رابطه نیازمند رهبر و ولی نترس هستیم و باید با تبعیت محض از ایشان دشمن را واردار به عقب نشینی از مواضعشان کنیم.

امام جمعه انقلاب ایران بسیج جامعه دین رژیم صهیونیستی عقب نشینی مقام معظم رهبری نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر