کد خبر: 130335 A

همزمان با هفته پژوهش صورت گرفت؛

از پژوهشگران برتر سال ۹۲ و مخترعین موفق باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی ساری با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

همزمان با هفته پژوهش از پژوهشگران بر‌تر سال ۹۲ و مخترعین موفق باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی ساری با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

به گزارش ایلنا از ساری، کیومرثنیاز آذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در این مراسم طی سخنانی اهمیت پژوهش و جایگاه آن را در دستیابی به اهداف دانشگاه تشریح کرد و ابراز امیدواری نمود تا هر گونه تصمیم گیری و برنامه ریزی در سایه دستاوردهای راهگشا و هدایتگر پژوهش صورت گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساری تاکید کرد: بدون پژوهش نمی‌توان تصمیم منطقی و صحیح گرفت باید در همه فعالیت‌ها با تحقیق و پژوهش بتوانیم در مسیر صحیح گام برداریم.

وی بر تجاری سازی فعالیتهای پژوهشی تاکید کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا دستاوردهای علمی و پژوهشی در عرصه اقتصاد و اجتماع هم مورد استفاده قرار گیرد و در حقیقت زمینه تبدیل علم به ثروت محقق شود.

وی از پژوهشگران بر‌تر دانشگاه آزاد اسلامی ساری و اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان تقدیر و تشکر کرد و از اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه خواست تا در عرصه تولید علم و ارائه راهکار برای پیشبرد اهداف جامعه و دانشگاه حضوری موثر‌تر داشته باشند.

در ابتدای این مراسم محمد فارسی معاون پژوهش و فناوری واحد ساری گزارشی از عملکرد حوزه معاونت پژوهش و فن آوری در سال ۹۲ ارائه کرد.

در پایان پژوهشگران بر‌تر دانشگاه آزاد اسلامی ساری در گروههای مختلف بدین ترتیب معرفی و با اهداء لوح از آنان تجلیل شد.
در گروه علوم انسانی محمد صالحی، در گروه کشاورزی و منابع طبیعی محمد فارسی، در گروه علوم پایه شهرام شریعتی و در گروه پزشکی خانم حمیرا طهماسبی و همچنین از عباس رضایی سرپرست تیم، آرمان صابری، مجید تجن جاری، محمد رضا نجاتی مقدم، حسین نجاتی مقدم، حنانه مهدوی و مریم فرخی اعضای تیم مخترعین دانشگاه آزاد اسلامی ساری تجلیل شد.

لازم به ذکر است تجلیل از پرسنل حوزه معاونت پژوهش و فن آوری، برگزاری چند سخنرانی علمی، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در استان و کشور و معرفی عملکرد و فعالیتهای پژوهشی واحد ساری با ارائه بولتن‌های مرتبط و رسانه‌های دیداری و شنیداری بخشی از فعالیتهای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری به مناسبت هفته پژوهش بود.

اقتصاد ثروت جامعه دانشگاه آزاد اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فناوری کشاورزی و منابع طبیعی نخبگان ساری جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر