کد خبر: 130337 A

ئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

با توجه به تعطیلات پایان هفته و برای افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در این محورها اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: محدودیت ترافیکی در محورهای استان تشدید می‌شود.

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از پلیس راه مازندران، سرهنگ جعفر محمد‌نژاد از تشدید محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های کندوان، هراز و فیروزکوه در حوزه استحفاظی پلیس راه استان در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری خبر داد.

وی افزود: با توجه به تعطیلات پایان هفته و برای افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در این محور‌ها اعمال خواهد شد.

محمد‌نژاد گفت: بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز(چهارشنبه) ۲۷ آذر و تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۳۰ آذر از محورهای کندوان(کرج - چالوس)، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس ادامه داد: تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۹ آذر ماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۳۰ آذر ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد(دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

محمدنژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع کامیون از محور هراز، گفت: تردد تمامی کامیون‌ها به استثنای کامیون‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه ۲۷ آذر و از ساعت شش صبح تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۸ آذر ماه و جمعه ۲۹ آذر از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۹ آذر از تهران به قائمشهر و برعکس ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران اعلام کرد: هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان(کرج، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه استان عادی و روان و شرایط جوی نیمه ابری است.

وی افزود: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ و پیش شماره ۰۱۵۱ ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه‌های استان است.

پلیس راه پلیس راه استان پلیس راه فرماندهی انتظامی ترافیک تعطیلات سوختی و فاسد شدنی شماره تلفن محور کرج چالوس موتورسیکلت وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر