کد خبر: 131453 A

سرپرست فرمانداری ویژه آمل:

این حماسه اسلامی را باید با برگزاری برنامه‌های باشکوه در کشور برجسته کنیم. / برای ماندگاری این روز خاص باید مسئولان دستگاه‌های مربط با ستاد به برگزاری برنامه‌های محوری با این روز بپردازند.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل با اشاره به اهمیت واقعه مهم ششم بهمن سال۶۰ تاکید داشت: این حماسه اسلامی را باید با برگزاری برنامه‌های باشکوه در کشور برجسته کنیم.

به گزارش ایلنا از آمل، سیدجعفر رسولی صبح امروز در جلسه ستاد برگزاری ۹دی‌ماه، ششم بهمن و دهه فجر این شهرستان با بیان اینکه در هر دوره و عصری روز‌های خاصی است که به عنوان یوم‌الله شناخته می‌شود، یادآور شد: این ایام خاص همیشه در اذهان مردم ماندگار است و به نسل‌های جدید انتقال داده می‌شود.

وی با اعلام اینکه واقعه نهم دی‌ماه نیز یکی از ایام خاص است که مردم ما به تابعیت از رهبری در مقابله قتنه‌گران به پاخاسته و به راهپیمایی بزرگ برعلیه دشمنان نظام پرداختند، اذعان داشت: برای ماندگاری این روز خاص باید مسئولان دستگاه‌های مربط با ستاد به برگزاری برنامه‌های محوری با این روز بپردازند.

رسولی با تاکید براینکه نسل‌های جدید ما باید از چگونگی شکل‌گیری این روز‌ها آگاه شوند، اظهار داشت: مسئولان ما باید با بصیرت‌افزایی آن‌ها را آگاه کنند که تنها راه در مقابله با فتنه دشمنان اطلاعت از ولایت فقیه و رهبری بوده است.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل با اشاره به اینکه ایثار و شهامت مردم آمل در ششم بهمن سال ۶۰ به گونه‌ای بوده که امام راحل(ره) در وصیت‌نامه سیاسی و عقدیتی خود از مردم این شهر قدردانی می‌کند، ابراز داشت: اندیشمندان در این حماسه تاریخی و اسلامی باید به پژوهش این واقعه بپردازند چرا که هنوز برای ما روشن نشده است که با وجود این واقعه‌های مهم در کشور بنیانگذار کبیر انقلاب نام آمل را در وصیت‌نامه خود آورد.

وی با تاکید براینکه با تکرار این واقعه باید رشادت‌های مردم این شهر را به نسل‌های جدید انتقال داد، بیان داشت: با اجرای برنامه‌های محوری از سوی ستاد پشتیبانی و فرهنگی این واقعه را در کشور برجسته کرد.

رسولی در اشاره به ایام‌الله دهه فجر نیز خاطرنشان کرد: در این ایام دستگاه‌های اجرایی باید برنامه‌ها و پروژه‌های در دست بهره‌برداری را به ستاد اعلام و فضاسازی و تبلیغات محیطی را در دستور کار قرار دهند.

امام راحل انقلاب تبلیغات دستگاه های اجرایی دهه فجر دی ماه فتنه ولایت فقیه برجسته آمل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر