کد خبر: 133421 A

مدیرکل شیلات مازندران خبرداد:

به مناسبت دهه فجر ۵ پروژه شیلاتی با یک هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال اعتبار و اشتغال زایی برای ۱۹ نفر و میزان تولید ۹۵ تن افتتاح می شود.

مدیرکل شیلات مازندران گفت: به مناسبت دهه فجر ۵ پروژه شیلاتی با یک هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح می شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل شیلات مازندران، حسن حبیب نژاد در جلسه شورای هماهنگی مدیران شیلات مازندران، دربابلسراظهارداشت: به مناسبت دهه فجر ۵ پروژه شیلاتی با یک هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال اعتبار و اشتغال زایی برای ۱۹ نفر و میزان تولید ۹۵ تن افتتاح می شود.

وی با اشاره به افتتاح پروژه پرورش ماهی سردآبی پسکلایه تنکابن با اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریال گفت: میران تولید این پروژه ۲۵ تن بوده که برای ۵ نفر اشتغال زایی صورت گرفته است.

مدیرکل شیلات مازندران ادامه داد: پروژه پرورش ماهی سردآبی آبکله سر تنکابن با اعتبار ۳۶۰ میلیارد ریال و تولید ۱۰ تن و اشتغال زایی ۵ نفر به مناسبت دهه فجر افتتاح می شود.

حبیب نژاد یادآور شد: همچنین پروژه پرورش ماهی سردآبی بابل با اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال و تولید ۲۰ تنی و اشتغال زایی ۲ نفر نیز از جمله پروژه های افتتاحی در دهه فجر امسال محسوب می شود.

وی با بیان اینکه پروژه ماهی سردآبی نی کلای بابل با اعتبار استانی ۲۹۰ میلیارد ریال به مناسبت دهه فجر افتتاح می شود افزود: با افتتاح این پروژه با ظرفیت تولید ۲۰ تنی برای ۴ نفر اشتغال زایی صورت می گیرد.

مدیرکل شیلات مازندران تصریح کرد: پروژه پرورش ماهی در ماهفروجک ساری با اعتبار ۳۲۰ میلیارد ریال و میزان ۲۰ تن تولید ازدیگر پروژه افتتاحی به مناسبت دهه فجر است که با بهره برداری از آن برای ۳ نفر اشتغال ایجاد می شود.

اشتغال پرورش ماهی دهه فجر روابط عمومی مازندران میلیارد ساری افتتاح پروژه اعتبار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر