کد خبر: 136484 A

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه آمل خبرداد:

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه آمل از توزیع ۱۶۰ هزار سوخت به واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و بیمارستان‌های این شهرستان خبرداد.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه آمل از توزیع ۱۶۰ هزار سوخت به واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و بیمارستان‌های این شهرستان خبرداد.

به گزارش ایلنا از آمل، ابراهیم پوریزدانی صبح امروز در جلسه رفع بحران افت فشار گاز این شهرستان با بیان اینکه در سال‌گذشته مخزن‌های بیمارستان از ۱۱۰ الی ۵۵ هزار لیتر سوخت از سوی این شرکت تامین شده است، یادآور شد: باتوجه به اقدام صنایع و واحدهای تولیدی برای تهیه سوخت در سال گذشته هم‌اکنون ۶۰ درصد از صنایع شهرستان آمل از تامین سوخت بهره‌مند شدند.

وی با تاکید براینکه واحدهایی که تاکنون سوختی دریافت نکردند جهت تهیه آن اقدام کنند، اظهار داشت: این واحد‌ها نباید در زمان بحران و افت شدید گاز به این امر اقدام کنند زیرا شرکت پخش فرآورده‌های نفتی نمی‌تواند نیازهای این واحد‌ها را تامین کند.

پوریزدانی با اعلام اینکه در زمان بحران تامین سوخت خانگی و مرغداری‌ها و دامداری‌ها در اولویت کار قرار می‌گیرند، اذعان داشت: واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی باید قبل از شروع بحران نسبت به دریافت سوخت اقدام کنند.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه آمل با بیان اینکه تاکنون ۹۰ درصد سوخت خبازان شهرستان آمل تامین شده است، تصریح کرد: خوشبختانه این واحد‌ها در زمان افت شدید گاز با مشکل سوخت مواجه نیستند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه تاکنون از سوی ادارات و مراکز آموزشی این شهرستان جهت تهیه سوخت هیچ‌گونه اقدامی صورت نگرفته است و مدیران امر باید در این راستا اقدام کنند.

رئیس اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آمل در این جلسه در حال حاضر مهم‌ترین مشکل را تهیه سوخت بخش لاریجان بیان و عنوان کرد: با توجه به اینکه روستای آب‌گرم با وجود ۱۰ هتل یکی روستاهای استثنایی کشور است برای جذب توریست نباید جهت سوخت با مشکلی مواجه شود.

محمدرضا شیدفر با تاکید بر موضوع نظرسنجی در همه موارد ابراز داشت: با توجه به این پیشنهاد در دو سال قبل در این ستاد امسال به این امر رسیدگی و نسبت به میزان مصرف برای توزیع سوخت یارانه‌ای برنامه‌ریزی صورت گیرد.

وی یادآور شد: هم‌اکنون از سوی این نهاد به واحدهایی که تک‌گانه‌سوز هستند تذکراتی داده شده تا نسبت به تهیه سوخت اقداماتی انجام دهند.

بیمارستان پخش فرآورده های نفتی گاز گردشگری و صنایع دستی یارانه سوخت واحدهای توزیع آمل تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر