کد خبر: 136699 A

آیت‌الله جوادی آملی:

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار با مسئولان اجرایی شهرستان آمل تاکید بر ادامه راه شهدا از سوی مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی داشت.

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار با مسئولان اجرایی شهرستان آمل تاکید بر ادامه راه شهدا از سوی مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی داشت.

به گزارش ایلنا از آمل، عبدالله آیت‌الله جوادی‌آملی در این دیدار که با حضور مسئولان ستاد بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن سال۶۰ آمل در محل بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسراء برگزار شد، ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های در دست اقدام ستاد بزرگداشت حماسسه ششم بهمن آمل آموزه شهادت را در دو اصل بیان و عنوان کرد: در این راستا باید از خداوند متعال خواست تا ادامه راه شهدا را به ما توفیق دهد.

وی افزود: باید از خدا خواست تا دعای خالصانه شهدا درباره ما مستجاب شود.

آ‌یت‌الله جوادی آملی با بیان اینکه انبیای الهی از طرف ذات اقدس الهی مسئولیت دارند تا با برهان و ادله، جامعه را روشن کنند، یادآور شد: در برابر رهنمود انبیای الهی، عده‌ای اهل کفر و استکبار هستند که دین‌ستیزی دارند و در قبال دین‌ستیزان، مؤمنان و مردان الهی قیام می‌کنند و قیامشان با مقاومت همراه است.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه کافران با این کار خود هم رهبری انبیای الهی را امضا و هم پیام آن‌ها را به دیگران منتقل می‌کنند، افزود: همچنین در حفظ دستاوردهای آ‌ن‌ها تا مرز شهادت مقاومت می‌کنند و شهادت آن‌ها را هم خدا امضا می‌کند.

آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به جایگاه و منزلت شهیدان از منظر قرآن کریم خاطرنشان کرد: وقتی شهیدی شربت شهادت نوشید خدای سبحان او را مستقیماً وارد بهشت برزخی می‌کند.

وی تصریح کرد: شهید نگران دوران انتقالی از دنیا به برزخ نیست و به لطف الهی وارد بهشت می‌شود.

سید جعفر رسولی، رییس ستاد بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۶۰ آمل در ادامه این دیدار با بیان اینکه حماسه مردم آمل به عنوان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسیده است، یادآور شد: مردم آمل در این حماسه نشان دادند که همیشه پیرو ارزش‌های والای انقلاب اسلامی بوده و به مقابله با دشمنان نظام خواهند پرداخت.

وی افزود: امید است این شهرستان در انجام رهنمودهای ارزنده علمای بزرگوار موفق بوده و در تحقق جامعه‌ای برگرفته از تعالیم والای دینی و انقلابی کوشا باشد.

استکبار انقلاب اسلامی جامعه حوزه علمیه قم دستگاه های اجرایی دین قرآن کریم مردان الله شهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر