کد خبر: 136940 A

مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران:

پاک سازی و زیباسازی حریم راه‌های استان نیاز به یک فرهنگ سازی وسیع در سطح عموم مردم و مسئولین دارد.

مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران گفت: پاک سازی و زیباسازی حریم راه‌های استان نیاز به یک فرهنگ سازی وسیع در سطح عموم مردم و مسئولین داشته و همه مردم باید نسبت به پاک سازی و زیبا سازی حریم راه‌های ارتباطی، خود را مسئول بدانند.

به گزارش ایلنا از ساری، لطف الله عباسی در حاشیه طرح پاکسازی و زیبا سازی حریم راه‌های استان اظهارداشت: با توجه به اینکه حریم راه جز لاینفک راه بوده، از این رو حفظ و زیبایی آن سبب ایجاد آرامش و آسایش در حین رانندگی می‌شود.

وی ادامه داد: پاک سازی و زیباسازی حریم راه‌های استان نیاز به یک فرهنگ سازی وسیع در سطح عموم مردم و مسئولین داشته و همه مردم باید نسبت به پاک سازی و زیبا سازی حریم راه‌های ارتباطی، خود را مسئول بدانند.

مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه حفظ و نگهداری از راه‌های موجود یکی از وظایف ذاتی و اصلی راه و شهرسازی بوده افزود: این اداره کل با تمام توان و بکارگیری امکانات و تجهزات خود با توجه به کمبود اعتبارات و منابع مالی مناسب توانسته در این مسیرگام‌های ارزنده‌ای در جهت ایمن سازی و روان سازی ترافیک بردارد.

عباسی تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز، برچیدن تابلوهای غیر استاندارد و بدون مجوز و جمع آوری نخاله‌ها را از جمله برنامه‌های اجرایی طرح مذکور عنوان کرد.

وی تصریح کرد: پاک سازی و زیبا سازی حریم راه‌ها، شستشو و ترمیم تابلو‌ها و علائم، منظر آرایی و زیبا سازی مبلمان جاده‌ای، شانه سازی، لکه گیری رویه راه، تخلیه قنو‌ها، برم‌ها، بارمرده گالری‌ها و سردهانه تونل‌ها، شانه سازی، حذف اختلاف سطح، ریزش برداری و ساماندهی حریم از جمله عملیات و برنامه‌های اصلی عملیات راهداری بوده که به طور مستمر در حال اجراست.

مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران خاطر نشان کرد: امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف راهداران و رعایت تمامی قوانین و مقررات توسط کاربران جاده‌ای، محورهای ایمن و روان در سطح محورهای ارتباطی مازندران داشته باشیم.

عباسی افزود: این طرح با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی مازندران در سطح محور ارتباطی ساری _ خزرآباد به اجرا در آمد.

استاندارد ترافیک جاده راه و شهرسازی زیبایی فرهنگ سازی قوانین و مقررات منابع مالی نیروی انتظامی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر