کد خبر: 137854 A

از ابتدای بهمن‌ماه سال جاری؛

کالابرگ ویژه نفت سفید از ابتدای بهمن سال جاری اعلام و هم استانی‌های ساکن مناطق فاقد گاز طبیعی می‌توانند با مراجعه به مراکز عرضه نفت سفید سوخت مورد نیاز را دریافت کنند.

ایلنا: سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: از ابتدای بهمن ماه امسال با اعلام کالابرگ ویژه به هر خانوار ۵۰۰ لیتر نفت سفید عرضه می‌شود.

به گزارش " ایلنا " از ساری، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه ساری، " رحیم محمدی " اظهار داشت: کالابرگ ویژه نفت سفید از ابتدای بهمن سال جاری اعلام و هم استانی‌های ساکن مناطق فاقد گاز طبیعی می‌توانند با مراجعه به مراکز عرضه نفت سفید سوخت مورد نیاز را دریافت کنند.

" محمدی " تصریح کرد: به منظور ذخیره‌سازی مناسب سوخت زمستانی و تأمین نفت سفید مورد نیاز خانوارهای ساکن مناطق فاقد گاز طبیعی(دائمی و خوش‌نشین) یک قطعه کالابرگ ویژه نفت سفید اعلام شده که از ابتدای بهمن سال جاری در مراکز عرضه نفت سفید قابل دریافت است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه ساری با اشاره به اهمیت ذخیره‌سازی مناسب افزود: ذخیره‌سازی به موقع و مناسب با توجه به صعب‌العبور بودن برخی از مناطق می‌تواند کمک با ارزشی در زمان بحران و برودت بیش از حد سرما باشد زیرا که حمل و نقل در آن شرایط بسیار سخت و دشوار است.

وی تصریح کرد: اگر این مناطق به موقع نسبت به ذخیره‌سازی سوخت مورد نیاز اقدام کنند از ناوگان حمل و نقل سوخت در مناطق دیگری که نیازمند تأمین سوخت به موقع هستند، استفاده می‌شود و مشکلی در تأمین سوخت نداریم.

" محمدی " خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تا کنون در ۶ مرحله کالابرگ نفت سفید اعلام شده است که به خانوارهای دائمی مجموعاً ۳۱۰۰ لیتر و خوش‌نشین ۱۰۰۰ لیتر نفت سفید اختصاص داده شده است که نسبت به جذب و ذخیره‌سازی نفت سفید اقدام کرده باشند.

وی گفت: مدت اعتبار کالابرگ اعلام شده تا پایان فروردین ۱۳۹۳ بوده که مقدار ۵۰۰ لیتر نفت سفید به هر خانوار با توجه به کالابرگ‌های اعلام شده اختصاص داده شده است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه ساری در پایان یادآور شد: کالابرگ‌های اعلام شده شامل خانوارهای یک و دو نفره به شماره کالابرگ ۳۴۲، خانوارهای سه و چهار نفره به شماره کالابرگ ۲۴۲، خانوارهای پنج و۶ نفره به شماره کالابرگ ۵۴۲ و خانوارهای هفت نفره به بالا به شماره کالابرگ ۱۴۲ است.

حمل و نقل روابط عمومی سرما گاز ناوگان حمل و نقل نفت ابتدای ساری کالابرگ سفید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر