کد خبر: 137961 A

استاندار مازندران تاکید کرد؛

با حضور استاندار و معاون عمرانی استانداری، کلنگ احداثمرکز همایش‌های پردیس دانشگاه مازندران به زمین زده شد.

با حضور استاندار و معاون عمرانی استانداری، کلنگ احداثمرکز همایش‌های پردیس دانشگاه مازندران به زمین زده شد.

به گزارش ایلنا از ساری، ربیع فلاح جلودار در این مراسم با بیان اینکه این مرکز در زمینی به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع احداثمی‌شود، گفت: ظرفیت سالن مرکزی این مرکز ۱۷۰۰ نفر است.

وی افزود: برای احداثاین پروژه ۵ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که هم اکنون ۹۰۰ میلیون تومان تخصیص یافته است.

ربیع فلاح در جمع رییس و معاونان دانشگاه مازندران با اشاره به فرمایش امام(ره) که دانشگاه را مبدا همه تحولات دانستند، تاکید کرد: توسعه استان در سایه پیوند و ارتباط مستمر دانشگاه با دستگاه‌های اجرایی تحقق می‌یابد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های فراوان مازندران در حوزه‌های طبیعی، صنعتی و گردشگری، تصریح کرد: امروز بزرگ‌ترین و مهم‌ترین استعداد استان، نیروی انسانی توانمند و خلاق است.

استاندار مازندران راه حل بسیاری از مشکلات کشور و استان را استفاده از ظرفیت دانشگاه ذکر کرد و گفت: هر جا که به موفقیتی دست یافتیم نتیجه استفاده از پتانسیل دانشگاه و حضور پررنگ دانشگاهیان در صحنه بوده است.

وی بر تقویت سرمایه گذاری در حوزه دانشگاهی تاکید کرد و افزود: همه مسوولین باید در خدمت دانشگاه باشند تا دانشگاهیان بدون دغدغه بتوانند کارهای پژوهشی و تحقیقاتی انجام دهند.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه ۳۰ درصد موسسات غیرانتفاعی کشور در مازندران مستقر هستند، خاطرنشان کرد: تعداد زیاد دانشگاه‌ها و دانشجویان این استان یک شاخص توسعه است و نباید به تهدید تبدیل شود بلکه با برنامه ریزی درست باید از این ظرفیت در جهت توسعه بهره برداری شود.

استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی دولت زمین سرمایه گذاری شاخص گردشگری مشکلات معاون نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر