کد خبر: 137966 A

فرماندار بابلسر:

در استان مازندران برای سواحل زیرساخت مناسبی تعریف نشده که به طبع این مشکل مدیریت بر سواحل را با مشکل مواجه می‌کند.

فرماندار بابلسر گفت: یکی از مشکلات شهرهای ساحلی مدیریت سواحل است.

به گزارش ایلنا از بابلسر، سید کریم سجادی امروز در مراسم افتتاح پروژه ساحل سبز بابلسر با بیان اینکه در حال حاضر یکی از مشکلات شهرهای ساحلی مدیریت سواحل است، اظهار داشت: در استان مازندران برای سواحل زیرساخت مناسبی تعریف نشده که به طبع این مشکل مدیریت بر سواحل را با مشکل مواجه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ استفاده از سواحل برای شهروندان و مسافران به درستی تعریف نشده است، گفت: این امر حاصل نمی‌شود مگر اینکه بخشی از مشکلات سواحل را حل کنیم.

سجادی با بیان اینکه حدود ۱۴ نهاد در مدیریت ساحل نقش دارند، که این مسئله مدیریت بر سواحل را با مشکل مواجه می‌کرد، بیان داشت: با افتتاح این پروژه می‌توانیم بخشی از مشکلات سواحل رابهتر مدیریت کرده و فرهنگ استفاده از آن نیزفراهم می‌شود.

وی تجاوز به حریم ۶۰ متری را یکی از مهم‌ترین مشکلات سواحل دانست و گفت: این پروژه می‌تواند محافظ خوبی برای حفاظت از تجاوز حریم ۶۰ متری باشد.

فرماندار بابلسر طول نوار ساحلی در محدوده پارکینگهای بابلسر را چهار کیلومتر عنوان کرد و اذعان داشت: در حال حاضر این طرح برای حدود ۱.۵ کیلومتر از نوار ساحلی اجرا شده است.

سجادی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با مدیریت همه مسئولان بتوانیم این طرح را گسترش داده تا ساحلی امن برای مسافران و گردشگران فراهم کنیم.

استان مازندران تجاوز فرماندار مسافران مشکلات سواحل مدیریت ساحلی بابلسر شهرهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر