کد خبر: 138477 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران در اشاره به جایگاه امام زادگان در این استان نقش و جایگاه ناصرالحق را در تشکیل تمدن اسلامی یک سرمایه بزرگ بیان کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران در اشاره به جایگاه امام زادگان در این استان نقش و جایگاه ناصرالحق را در تشکیل تمدن اسلامی یک سرمایه بزرگ بیان کرد.

به گزارش ایلنا از آمل، آیت الله العظمی نورالله طبرسی پیش از ظهر امروز در همایش بین المللی بزرگداشت ناصرکبیر(اطروش) واقع در مجتمع نفت محمودآباد با بیان اینکه برگزاری همایش ناصرالحق در هفته وحدت بیان کننده اتحاد و یکپارچگی ایشان در عصر زمان خود بوده است، یادآور شد: هدف این همایش تشکیل یک اتحاد با امکانات مادی، اقتصادی و فرهنگی امروزی بین جهان اسلام بوده است.

وی با بیان اینکه امروزه در دنیا به مسلمان اسلام بسیار ظلم می‌شود، ابراز داشت: متاسفانه این افراد با نام قرآن و اسلام به مردم مختلف جهان ظلم ستیزی می‌کنند.

طبرسی با تاکید براینکه دشمنان اسلام سعی در تفرقه و جدایی بین مسلمانان جهان دارند، اظهار داشت: همه مسلمانان باید با وحدت و یکپارچه سازی برعلیه این ظالمان بپردازند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اعلام اینکه مازندران دومین استان در کشور است که بیشترین امام زادگان و بقعه را در خود دارد، اذعان داشت: این استان با ۱۳۲۲ امام‌زاده و بقعه متبرکه از جایگاه ویژه‌ای در معنویت برخوردار بوده است.

وی تصریح کرد: این استان برای تشکیل حکومت اسلامی با حضور ناصر کبیر به عنوان یک سرمایه بزرگ بوده که موجب پناهگاهی برای امام زادگان به این استان شده است.

طبرسی با تاکید براینکه ناصرالحق یکی از حرکت بزرگ حکومت علوی را برپایه قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه قرار داد، بیان داشت: مردم طبرستان نیز هیچ حکومتی را براساس عدل و حقیقت مشاهده نکردند و به این حکومت اسلامی روی آوردند.

به گزارش ایلنا: همایش بین المملی بزرگداشت ناصر الحق به حضور علمای برجسته دینی داخلی و خارجی در مجتمع تفریحی و فرهنگی شرکت نفت محمودآباد به مدت دو از صبح امروز در حال برگزاری است.

آیت الله العظمی تمدن جهان سرمایه قرآن مجلس خبرگان رهبری مسلمان نفت نماینده مردم ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر